Tabella
1. Ftc 20 43
2. VIDEOTON 20
34
3. Honvéd
20
32
4.
Dvsc 20 31
5. Mtk 20 30
6. Újpest 20
30
7. Paks 20 26
8. Mezőkövesd 20 25
9. Puskás AFC 20 24

10.

Kisvárda 20

22

11. Dvtk 20 21

12.

Haladás

20

10

  részletes tabella    
 
 Európa Liga tabella
1. CHELSEA 6 16
2. BATE 6
9
3. VIDEOTON
6
7
4.
PAOK 6 3
 
 Bejelentkezés
2018.12.29. A selejtezők 2.napja
A Futballfesztivál selejtezőinek eredményei és U11 Gyermek Kupa
 
XIX. MASTERPLAST
VIDEOTON FCF Baráti Kör Egyesület 
Fehérvári Kispályás Ünnepi Futballfesztivál
Családi Sport-és Egészségnapok Határok Nélkül
 
 
December 29. 3. nap



A Masterplast Nemzetközi Kupa (MNK) mérkőzései 2x13 percesek
A Gyermek Kupa (U11) mérkőzései 1x17 percesek
 

A Masterplast Nemzetközi Kupa (MNK) csapatai:


„D” Peugeot Fábián csoport

1. Cső-Lavina                                  7p  (10-2)

2. Workerline-Villanegra                 7p  (10-4) 
3. Videoton BKE                              3p  (3-8)
4. FK Odra Opole (Lengyelország)  0p  (2-11) 

„E” Roneko csoport


1. EXPANZIÓ-Vadorzók                   5p   15-4
2. VÁLASZ                                       5p   14-3

3. Tebra FK (Vajdaság-Délvidék)     5p   10-4
(2.legjobb III. helyezett)
4. VerebEx                                       0p   1-29


„F” Pedro söröző és étterem csoport

1. BÁDOGOS Greco Petrol                     6p (9-5)
2. Lázár Lovaspark                               6p (8-4)

3. Páwák (Csíkszereda Székelyföld)     6p (5-2)
(1.legjobb III. helyezett)
4. Meglepetés                                       0p
 

Gyermek Kupa (U11) csapatai:


„A” Club 1941 csoport

1. FK TSC Topolya  (Délvidék)                         6p

2. Maroshegy                                                   3p
3. VIDEOTON BKE II.                                      0p         


„B” RBD Ultras csoport


1. Beregvidék ISE (Kárpátalja, Beregszász)      6p

2. VIDEOTON BKE                                             3p
3. Szacsvay Imre Ált. Isk. (Erdély, Nagyvárad) 0p


08:00-08:30  MNK: Workerline-Villanegra -  FK Odra Opole 3:1
08:30-09:00 
MNK: Cső-Lavina - VBKE 2:0
09:00-09:30 
MNK: EXPANZIÓ-Vadorzók - VÁLASZ 1:1
09:30-10:00 
MNK: VerebEx - Tebra FK 0:6
10:00-10:30 
MNK: Workerline-Villanegra - Cső-Lavina 2:2
10:30-11:00 
MNK: FK Odra Opole - Videoton BKE 1:2
11:00-11:30 
MNK: EXPANZIÓ-Vadorzók - VerebEx 12:1
11:30-12:00 
MNK: VÁLASZ - Tebra FK 2:2
12:00-12:30 
MNK: Workerline-Villanegra - Videoton BKE 5:1
12:30-13:00 
MNK:  FK Odra Opole - Cső-Lavina 0:6
13:00-13:30 
MNK: EXPANZIÓ-Vadorzók - Tebra FK 2:2
13:30-14:00 
MNK: VÁLASZ - VerebEx 2:0
 

14:00-14:20 
U11: Maroshegy - VIDEOTON BKE II. 7:0
14:20-14:40 
U11: VIDEOTON BKE - Szacsvay Imre Ált. Isk. 10:2
14:40-15:00 
U11: FK TSC Topolya - VIDEOTON BKE II. 12:0
15:00-15:20 
U11: Beregvidék ISE - Szacsvay Imre Ált. Isk. 7:0
15:20-15:40 
U11: Maroshegy - FK TSC Topolya 2:4
15:40-16:00 
U11: VIDEOTON BKE – Beregvidék ISE 0:10

 16:00-16:20  U11: 5-6 helyért „A” Club 1941 csoport 3. - „B” RBD Ultras csoport 3.
VIDEOTON BKE II. - Szacsvay Imre Ált. Isk. 4:2

16:20-16:50  MNK: BÁDOGOS Greco Petrol - Lázár Lovaspark 3:2
 
16:50-17:10 U11A" Club 1941 csoport 1. - „B” RBD Ultras csoport 2.
 VIDEOTON BKE - FK TSC Topolya 0:7
 
17:10-17:40  MNK: Páwák - Meglepetés 3:0
 
17:40-18:00 U11:       „B” RBD Ultras csoport 1. - A” Club 1941 csoport 2.
Beregvidék ISE - Maroshegy 4:1
 
18:00-18:30  MNK: BÁDOGOS Greco Petrol - Páwák 1:2
18:30-19:00 
MNK: Lázár Lovaspark - Meglepetés 5:1
 
19:00-19:20 U11: Bronzmérkőzés
VIDEOTON BKE - Maroshegy
0:4
 
19:20-19:40 U11: Döntő
FK TSC Topolya - Beregvidék ISE
3:0
 
19:40-20:00 Tombola, Eredményhirdetés U11
 
1. FK TSC Topolya (Délvidék)
2. Beregvidék ISE (Kárpátalja, Beregszász)
3. Maroshegy
4. VIDEOTON BKE
5. VIDEOTON BKE II.
6. Szacsvay Imre Ált. Isk. (Erdély, Nagyvárad)
 
Legjobb kapus: Bakos Alex (Topolya)

Legjobb mezőnyjátékos: Molnár Barnabás (Maroshegy)

Gólkirály: Csete István (Beregszász)

 

 
20:00-20:30  MNK: BÁDOGOS Greco Petrol - Meglepetés 5:1
20:30-21:00 
MNK: Lázár Lovaspark - Páwák 1:0

 

TOMBOLA 200 Ft-ért kapható a büfében és a hoszteszeknél.
Bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátását biztosítjuk.
Minden nap új sorsolás, új nyeremények várnak gazdára!
 
 
 
2018.12.29. 00:33
 
Vissza    Nyomtatás