Tabella
1. Ftc 33 74
2. VIDEOTON 33
61
3. Dvsc
33
51
4.
Honvéd 33 49
5. Újpest 33 48
6. Mezőkövesd 33
44
7. Puskás AFC 33 40
8. Paks 33 39
9. Kisvárda 33
38

10.

Dvtk 33

38

11. Mtk 33 34

12.

Haladás

33

30

  részletes tabella    
 
 Európa Liga tabella
1. CHELSEA 6 16
2. BATE 6
9
3. VIDEOTON
6
7
4.
PAOK 6 3
 
 Bejelentkezés
Fórum - Ki lesz az első ellenfelünk a nemzetközi kupában?
Fórum » Fórum - Magyar » Ki lesz az első ellenfelünk a nemzetközi kupában?Súgó


14 hozzászólás 1 lapon Rendezés:

1

(Új hozzászóláshoz lépj be)

serra válasz |  2006.05.22. 19:32  (49438)
egy Vaduz jolenne:)


pilboy válasz |  2006.05.22. 19:23  (49437)
akkor már várjuk meg a kiemelést is :D


EvilSunz válasz |  2006.05.22. 17:37  (49432)
POL Q1 Zagłębie Lubin 3rd
SUI Q1 FC Sion CW
SUI Q1 FC Basel 1893 2nd
SUI Q1 BSC Young Boys 3rd
NOR Q1 Molde FK CW
NOR Q1 IK Start 2nd
NOR Q1 SFK Lyn Oslo 3rd
BUL Q1 TBC CW
BUL Q1 TBC 2nd
BUL Q1 TBC 3rd
CRO Q1 HNK Rijeka CW
CRO Q1 NK Varteks 3rd
DEN Q1 Randers FC CW
DEN Q1 Brøndby IF 2nd
HUN Q1 TBC CW
HUN Q1 TBC 2nd
ROU Q1 TBC CW
ROU Q1 TBC 2nd
SWE Q1 Åtvidabergs FF CR
SWE Q1 IFK Göteborg 2nd
SVK Q1 TBC CW
SVK Q1 TBC 2nd
SLO Q1 TBC CW
SLO Q1 TBC 2nd
CYP Q1 APOEL FC CW
CYP Q1 Omonia AC 2nd
BHZ Q1 NK Orašje CW
BHZ Q1 FK Sarajevo 2nd
LAT Q1 FK Ventspils CW
LAT Q1 Skonto FC 2nd
FIN Q1 FC Haka CW
FIN Q1 HJK Helsinki 2nd
MOL Q1 FC Nistru Otaci CR
MOL Q1 FC Zimbru Chisinau 2nd
GEO Q1 FC Ameri Tbilisi CW
GEO Q1 FC WIT Georgia 2nd
LIT Q1 FBK Kaunas CW
LIT Q1 FK Suduva 3rd
ISL Q1 Valur Reykjavík CW
ISL Q1 ÍA Akranes 3rd
MKD Q1 FK Makedonija GP Skopje/FK Shkendija 79 CW
MKD Q1 FK Makedonija GP Skopje** 2nd
IRL Q1 Drogheda United FC CW
IRL Q1 Derry City FC 2nd
BLS Q1 FC BATE Borisov*** CW/CR
BLS Q1 FC Dinamo Minsk RU
LIE Q1 FC Vaduz CW
ARM Q1 FC MIKA CW
ARM Q1 FC Banants 3rd
MLT Q1 TBC CW
MLT Q1 Sliema Wanderers FC 2nd
ALB Q1 KF Tirana CW
ALB Q1 KS Dinamo Tirana 3rd
EST Q1 FC Flora*** CW/CR
EST Q1 FC Levadia Tallinn 2nd
NIR Q1 Glentoran FC CR
NIR Q1 Portadown FC 3rd
WAL Q1 Rhyl FC CW
WAL Q1 Llanelli FC 2nd
LUX Q1 AS Jeunesse Esch*** CR/CW
LUX Q1 FC Etzella Ettelbrück 3rd
AZE Q1 TBC CW
AZE Q1 TBC 2nd
FAR Q1 GÍ Gøta CW
FAR Q1 HB Tórshavn 3rd
KZK Q1 FC Astana CW
KZK Q1 FC Tobol Kostanay 2nd
AND Q1 FC Ranger's CH
SMR Q1 S.S. Murata CH
TBA Q1 TBC F. Play
TBA Q1 TBC F. Play
TBA Q1 TBC F. Play

Szerintem jó lenne az ír, svájci, norvég és svéd csapatokat elkerülni. A kelet-európaiak talán verhetőek.


EvilSunz válasz |  2006.05.22. 17:35  (49431)
Ezen csapatok közül elsőnen azokat kaphatjuk, akinek a neve előtt a Q1 (1. Kvalifikációs kör) felirat szerepel. Bár arra még nem jöttem rá, hogy ki a kiemelt ezen csapatok közül. A Q1-es csapatok fele kiemelt (az erősebbek), és ezekhez sorsolják a többieket (gyengébbek). Én úgy tudom, hogy mi a nem kiemelt kategóriában vagyunk. Tehát így a következős csapatok maradtak:


forzevidi válasz |  2006.05.22. 17:32  (49430)
Én úgy tudom, hogy csak Európai csapat indul az UEFA-ban, vagy nem?


Pextreme válasz |  2006.05.22. 17:28  (49428)
Ettelbrück Luxemburgban van, kisváros...Ott játszott pár hete az U17-es válogatott meccset az EB-n...
Viszont remélem,hogy izraeli csapatot nem kapunk


Panzer válasz |  2006.05.22. 17:17  (49427)
Én például nagyon örülnék a Tobol Kostanay,vagy az Etzella Ettelbrück csapatának,bár még a büdös életben nem hallottam róluk,de talán pont ezért szavaznék rájuk.:) De hál'Istennek látom,hogy TBC-t nem kaphatunk,mert odaírták mellé,hogy csak vicc!:):)


sucneb válasz |  2006.05.22. 15:15  (49416)
Tessék itt van. Remélem érthető. Eygébként uefa.com -on van!


sucneb válasz |  2006.05.22. 15:14  (49415)
ESP 1st Sevilla FC* TH
ESP 1st RCD Espanyol CW
ESP 1st RC Celta de Vigo 6th
ENG 1st West Ham United FC CR
ENG 1st Tottenham Hotspur FC 5th
ENG 1st Blackburn Rovers FC 6th
ITA 1st AS Roma CR
ITA 1st S.S. Lazio 6th
ITA 1st AC Chievo Verona 7th
FRA 1st Paris Saint-Germain FC CW
FRA 1st RC Lens 4th
FRA 1st AS Nancy-Lorraine LC
GER 1st Eintracht Frankfurt CR
GER 1st FC Schalke 04 4th
GER 1st Bayer 04 Leverkusen 5th
POR 1st Vitória FC CR
POR 1st SC Braga 4th
POR 1st CD Nacional 5th
NED 1st FC Groningen play-off
NED 1st AZ Alkmaar play-off
NED 1st Feyenoord play-off
NED 1st SC Heerenveen play-off
GRE 1st Panathinaikos FC 3rd
GRE 1st Iraklis FC 4th
GRE 1st Xanthi FC 5th
GRE 1st PAOK FC 6th
BEL 1st KSV Waregem CW
BEL Q2 Club Brugge KV 3rd
SCO 1st Gretna FC CR
SCO Q2 Rangers FC 3rd
TUR 1st Besiktas JK CW
TUR Q2 Trabzonspor 4th
CZE 1st AC Sparta Praha/1. FC Brno/FC Baník Ostrava/FC Hradec Králové CW
CZE Q2 SK Slavia Praha 3rd
RUS 1st FC Lokomotiv Moskva 3rd
RUS Q2 FC Rubin Kazan 4th
AUT Q2 SV Mattersburg CR
AUT Q2 SV Pasching 3rd
UKR Q2 FC Metalurh Zaporizhya CR
UKR Q2 FC Chornomorets Odesa 3rd
ISR Q2 Hapoel Tel-Aviv FC CW
ISR Q2 Beitar Jerusalem FC 3rd
ISR Q2 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 4th
SCG Q2 OFK Beograd CR
SCG Q2 FK Partizan 2nd
SCG Q2 FK Hajduk Kula 4th
POL Q2 Wisła Płock CW
POL Q2 Wisła Kraków 2nd
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
TBA Q2 TBC UIC
POL Q1 Zagłębie Lubin 3rd
SUI Q1 FC Sion CW
SUI Q1 FC Basel 1893 2nd
SUI Q1 BSC Young Boys 3rd
NOR Q1 Molde FK CW
NOR Q1 IK Start 2nd
NOR Q1 SFK Lyn Oslo 3rd
BUL Q1 TBC CW
BUL Q1 TBC 2nd
BUL Q1 TBC 3rd
CRO Q1 HNK Rijeka CW
CRO Q1 NK Varteks 3rd
DEN Q1 Randers FC CW
DEN Q1 Brøndby IF 2nd
HUN Q1 TBC CW
HUN Q1 TBC 2nd
ROU Q1 TBC CW
ROU Q1 TBC 2nd
SWE Q1 Åtvidabergs FF CR
SWE Q1 IFK Göteborg 2nd
SVK Q1 TBC CW
SVK Q1 TBC 2nd
SLO Q1 TBC CW
SLO Q1 TBC 2nd
CYP Q1 APOEL FC CW
CYP Q1 Omonia AC 2nd
BHZ Q1 NK Orašje CW
BHZ Q1 FK Sarajevo 2nd
LAT Q1 FK Ventspils CW
LAT Q1 Skonto FC 2nd
FIN Q1 FC Haka CW
FIN Q1 HJK Helsinki 2nd
MOL Q1 FC Nistru Otaci CR
MOL Q1 FC Zimbru Chisinau 2nd
GEO Q1 FC Ameri Tbilisi CW
GEO Q1 FC WIT Georgia 2nd
LIT Q1 FBK Kaunas CW
LIT Q1 FK Suduva 3rd
ISL Q1 Valur Reykjavík CW
ISL Q1 ÍA Akranes 3rd
MKD Q1 FK Makedonija GP Skopje/FK Shkendija 79 CW
MKD Q1 FK Makedonija GP Skopje** 2nd
IRL Q1 Drogheda United FC CW
IRL Q1 Derry City FC 2nd
BLS Q1 FC BATE Borisov*** CW/CR
BLS Q1 FC Dinamo Minsk RU
LIE Q1 FC Vaduz CW
ARM Q1 FC MIKA CW
ARM Q1 FC Banants 3rd
MLT Q1 TBC CW
MLT Q1 Sliema Wanderers FC 2nd
ALB Q1 KF Tirana CW
ALB Q1 KS Dinamo Tirana 3rd
EST Q1 FC Flora*** CW/CR
EST Q1 FC Levadia Tallinn 2nd
NIR Q1 Glentoran FC CR
NIR Q1 Portadown FC 3rd
WAL Q1 Rhyl FC CW
WAL Q1 Llanelli FC 2nd
LUX Q1 AS Jeunesse Esch*** CR/CW
LUX Q1 FC Etzella Ettelbrück 3rd
AZE Q1 TBC CW
AZE Q1 TBC 2nd
FAR Q1 GÍ Gøta CW
FAR Q1 HB Tórshavn 3rd
KZK Q1 FC Astana CW
KZK Q1 FC Tobol Kostanay 2nd
AND Q1 FC Ranger's CH
SMR Q1 S.S. Murata CH
TBA Q1 TBC F. Play
TBA Q1 TBC F. Play
TBA Q1 TBC F. Play


pilboy válasz |  2006.05.22. 14:45  (49414)
előbb vki írja be, h egyáltalán kiket kaphatunk :)


Pextreme válasz |  2006.05.22. 12:12  (49411)
3. lett a Tbilliszi...


Pextreme válasz |  2006.05.22. 12:10  (49410)
Valami keleti csapat az tényleg stíl lenne. Én már mondtam, legyen a Dinamo Tbilliszi(Grúzia), bár fogalmam sincs,hogy hol végeztek...
De azért egy West Ham sem lenne kutya...


RBD-Hoho válasz |  2006.05.22. 11:56  (49407)
Hú, de jó lenne...


obuch_zoli válasz |  2006.05.22. 08:39  (49387)
Én kezdem: Dnyeper Dnyepropetrovszk (remélem jól írom)!

Irány újra Európa!


1

(Új hozzászóláshoz lépj be)