PAOK 6 3

Bejelentkezés
Ketrecfoci Versenykiírás
 Időpontok, szabályok

XVIII.  Fehérvári Futballfesztivál, a VIDEOTON FCF BARÁTI KÖR Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupája keretein belül

KETRECFOCI AMATŐR KUPA

2017. December 27.: 2012-2011 és 2010-2009 szül.

2017. December 28.: 2008-2007 és 2006-2005;

2017. December 29.: 2004-2003 ; 2002-2001 és 2000-1999;

2017. December 30.: Női Ketrecfoci 16+; felnőtt kupa 19+; 34+

A torna ideje: minden nap, 12.00 és 16.00 óra között

Székesfehérvár, VOK, Berényi út 101.

Versenybizottság tagjai: Juhász László, Fekete Csaba, Slett Csaba, Juhász Gábor,

Tornyai Péter, Szenner Gábor, Zimmermann Tamás, szervezők közül a helyszínen levő három személy

Nevezési díj: Csapatonként 3.000 Ft

Díjazás: Korosztályonként összesen 5.000 Ft értékű ajándék a győztes csapatnak! (serleg, érem, oklevél, belépők, egyebek) A második és harmadik helyezett érmet és oklevelet kap.

*NŐI KETRECFOCIKUPA: 16 év alatti lányok nevezhetnek a fiú tornákra is!

Verseny lebonyolítása

Nevezési határidő: december 20-ig a videotonbke@gmail.com címen! A nevezési díj egyidejű utalásával, számlaszám: 58600362-11202316

A torna 7.5m x 12.5m-es játéktéren, 1.5m x 1.3m-es kapukkal, oldalpalánkkal lesz lebonyolítva. A 3/ 3 elleni játékra a csapatok max.5 főt nevezhetnek. Minden benevezett csapatnak minimum három mérkőzést garantálunk!

Minden csapatnak az első mérkőzés megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a versenybizottságnak, melyen a továbbiakban már változtatni nem lehet. A mérkőzéseken csak a benevezett játékosok vehetnek részt. Egy játékos csak 1 csapatban szerepelhet. Attól a csapattól amelyikben jogosulatlan szerepeltetést talál a szervezőbizottság, annyiszor 3 pontot von le, ahányszor játszott a játékos! Igazolásul valamilyen fényképes igazolvány szükséges. Ennek hiányában nem lehet játszani a tornán.

A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A végleg kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet. Amennyiben szükséges további büntetéséről a versenybizottság dönt.

A tornán mindenféle becsúszó szerelés tilos, palánkra lökés tilos, kézzel a labdához érni tilos. A durva illetve gólt megakadályozó szabálytalanságokat a játékvezető 2 perces kiállítással, és büntetőrúgással büntetheti!

Szabadrúgásnál 2 méterre kell állni a letett labdától. A megítélt büntetőrúgást saját kapu elől (2méter) üres kapura elvégezni, akkor érvényes a gól ha a gólvonal mögött esik le a labda.

Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezése után 5 percig jelenthető be. Ez idő alatt mindkét érintett csapat játékosainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állniuk az igazolási ellenőrzésre.

Óvási díj: 1.000.-Ft / a csapatok nem kapják vissza semmi esetben. /

A csapatok egységes, szerelésben futsal (4 méret) labdával kötelesek játszani.

A TORNÁN MINDEKI SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE SZEREPELHET!

Játékidő: 1x13 perc

A játék folyamatos ’futó óra’ elv szerint zajlik, hosszabbítás nincs!

A csoportmérkőzések alatt a győzelemért 3, döntetlenért 1, míg vereség esetén 0 pont jár! Azonos pontszám esetén a jobb gólkülönbség, majd a több rúgott gól, aztán az egymás elleni eredmény, és végül a sorsolás dönt.

Egyenes kieséses rendszerben, döntetlen esetén büntetőrúgások döntik el a továbbjutást.
(3-3 fő)

A versenykiírás változtatási jogát a szervezők fenntartják!

Vidi szurkolók szépe 16+ női szépségverseny és Vidis gyermekszépségverseny 0-12 éves korig, külön fiú és lány. Nevezés: egy vidis szerelésben készült fényképpel, amit a vbke.programok@gmail.com címre küldj + 1.000 Ft átutalásával a Duna Takarék Bank Zrt. 58600362-11202316 bankszámlaszámra. A közleményben kérjük feltüntetni: Vidi szépségverseny. Nevezés 2017.december 10-ig.