Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa

XVIII.  Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF BARÁTI KÖR

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa

 

 
 
Csoportmérkőzések: 2017. december 28-29.
Helyosztók, döntő: december 30.
Videoton Oktatási Központ
  
 
  •  
  •  
  • Menetrend: 
 
„A” SHS Építő Kft csoport „B” Citroen-Fábián csoport „C” Roneko Kft csoport
Imperial Wet (Székelyföld) FTK ÉPÍTŐ Karmacsi Autó
EXPANZIÓ 66 Sárosd Homeopátia
JÓBARÁTOK Délvidéki Betyárok (Vajdaság) ALMDUDLER
ALBA-CSAVAR ALBADÓ KFT KAFEDIK FC (Brno)
 
 
 
„D” Orinoco 2002 csop. „E” Ring-BNP csop. „F” Peugeot-Fábián csop. „G” MINDIGVÁR NONSTOP csop.
Bádogos-Greco Petrol  Dunaferr-Vasas  Sárépszer Kft  Masterplast
Anonymus  Workerline-Villanegra  BEREGVIDÉK (Kárpátalja)  Beke Trans
Pázmány Futsal  Valami Amerika  Kinder maffia  FK Csantavér (Vajdaság)
FK Odra Opola
(Lengyelország)
OFK Rapid
Csallóközkürt (Felvidék)
 VÁLASZ  VBKE
 
  1.  
  2.  DECEMBER 28.

  3. 8:00-8:30 EXPANZIÓ 66 - ALBA-CSAVAR
  4. 8:30-9:00 Imperial Wet - JÓBARÁTOK
  5. 9:00-9:30 Sárosd - ALBADÓ KFT
  6. 9:30-10:00 FTK ÉPÍTŐ - Délvidéki Betyárok
  7. 10:00-10:30 Imperial Wet - EXPANZIÓ 66
  8. 10:30-11:00 ALBA-CSAVAR - JÓBARÁTOK
  9. 11:00-11:30 FTK ÉPÍTŐ - Sárosd
  10. 11:30-12:00 ALBADÓ KFT - Délvidéki Betyárok
  11. 12:00-12:30 Imperial Wet - ALBA-CSAVAR
  12. 12:30-13:00 EXPANZIÓ 66 - JÓBARÁTOK
  13. 13:00-13:30 FTK ÉPÍTŐ - ALBADÓ KFT
  14. 13:30-14:00 Délvidéki Betyárok- Sárosd
  15. 14:00-14:40  RBD25' Gálameccs: Red Blue Devils - VIDEOTON FC management - edzők
  16. 14:40-15:10 Karmacsi Autó - ALMDUDLER
  17. 15:10-15:40 Homeopátia - KAFEDIK FC-Brno    
  18. 16:20-16:50 Karmacsi Autó - Homeopátia
  19. 16:50-17:20 ALMDUDLER - KAFEDIK FC-Brno
  20. 18:20-18:50 Karmacsi Autó - KAFEDIK FC-Brno
  21. 19:10-19:40 ALMDUDLER - Homeopátia
  22.  
  23. DECEMBER 29.

  24. 8:00-8:30 Bádogos-Greco Petrol - FK Odra Opola
  25. 8:30-9:00 Anonymus - Pázmány Futsal
  26. 9:00-9:30 Workerline-Villanegra - Valami Amerika
  27. 9:30-10:00 Dunaferr-Vasas - OFK Rapid Csallóközkürt
  28. 10:00-10:30 Bádogos-Greco Petrol - Pázmány Futsal
  29. 10:30-11:00 Anonymus - FK Odra Opola
  30. 11:00-11:30 Workerline-Villanegra - Dunaferr-Vasas
  31. 11:30-12:00 Valami Amerika - OFK Rapid Csallóközkürt
  32. 12:00-12:30 Bádogos-Greco Petrol - Anonymus
  33. 12:30-13:00 FK Odra Opola - Pázmány Futsal
  34. 13:00-13:30 Workerline-Villanegra - OFK Rapid Csallóközkürt
  35. 13:30-14:00 Dunaferr-Vasas - Valami Amerika
  36. 15:30-16:00 Sárépszer Kft - BEREGVIDÉK
  37. 16:00-16:30 VÁLASZ - Kinder maffia
  38. 16:45-17:15 Sárépszer Kft - Kinder maffia
  39. 17:45-18:15 Kinder maffia - BEREGVIDÉK
  40. 18:29-18:55 Sárépszer Kft - VÁLASZ
  41. 19:15-19:41 Masterplast - FK Csantavér
  42. 19:42-20:08 Beke Trans - VBKE
  43. 20:09-20:35 BEREGVIDÉK - VÁLASZ
  44. 20:36-21:02 FK Csantavér - VBKE
  45. 21:03-21:29 Masterplast - Beke Trans
  46. 21:35-22:01 Masterplast - VBKE 
  47. 22:02-22:28 FK Csantavér - Beke Trans

  48. DECEMBER 30.

  49. 9:00-9:30 I. SHS Építő Kft. 1. - Citroen-Fábián 2.
  50. 9:30-10:00 II. Citroen-Fábián 1. -  SHS Építő Kft. 2.
  51. 10:00-10:30 III. Orinoco 2002 1. -  Roneko Kft 2.
  52. 10:30-11:00  IV. Roneko Kft 1. - 29-i játéknap legjobb harmadikja
  53. 11:00-11:30 V. Ring-BNP 1. - 28-i játéknap legjobb harmadikja
  54. 11:30-12:00 VI. Peugeot-Fábián 1. - Orinoco 2002 2.
  55. 12:00-12:30 VII. MINDIGVÁR NONSTOP 1. - Ring-BNP 2.
  56. 12:30-13:00 VIII. MINDIGVÁR NONSTOP 2. - Peugeot-Fábián 2. 
  57. 13:40-14:10  A  I. győztese - IV. győztese
  58. 14:10-14:40  B  II. győztese - III. győztese
  59. 14:40-15:10  C  V. győztese - VIII.  győztese
  60. 15:10-15:40  D  VI. győztese - VII. győztese
  61. 16:20-16:50  A győztes - C győztes
  62. 16:50-17:20  B győztes - D győztes 
  63. 18:00-18:30 mérkőzés a Masterplast Kupa 3. helyéért, a szünetben tombolasorsolás 2.
  64. 18:30-19:00 a Masterplast Kupa döntője: mérkőzés az 1. helyért
  65. 19:00 Ünnepélyes eredményhirdetés
 
 
 
Oldal nyomtatása