Tabella
1. Ftc 19 41
2. VIDEOTON 19
38
3. Dvsc
19
31
4.
Honvéd 19 28
5. Újpest 19 26
6. Dvtk 19
25
7. Paks 19 24
8. Puskás AFC 19 23
9. Vasas 19 21

10.

Haladás 19

20

11. Balmazújváros 19 19

12.

Mezőkövesd

19

16

  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
 Hírlevél
Öregfiúk 34+ Kupa

XVIII.  Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF BARÁTI KÖR

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa keretein belül

 

ÖREGFIÚK TORNA 34+ 
 
2017. december 27.
Videoton Oktatási Központ
 
 
Menetrend:
 
„A” Fehér Ablak csoport „B” NOVOTEL csoport
Villanegra Old Boys Bádogos - Greco Petrol 
FŐNIX FQL SYSTEM FORTUNA FC
Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft. Fejó-Therm Kft
Szabadbattyán Öregfiúk Videoton BKE
KISKOHÁSZ-HAVEROK Szentegyháza Vasas Sportklub (Székelyföld)
 
 
 
8:00-8:20 Villanegra Old Boys - FŐNIX FQL SYSTEM
  1. 8:20-8.40 Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft. - Szabadbattyán Öregfiúk
  2. 8:40-9:00 Villanegra Old Boys - KISKOHÁSZ-HAVEROK
  3. 9:00-9:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  4. 9:20-9:40 Szabadbattyán Öregfiúk - KISKOHÁSZ-HAVEROK
  5. 9:40-10:00 Villanegra Old Boys - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  6. 10:00-10:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Szabadbattyán Öregfiúk
  7. 10:20-10:40 Bádogos - Greco Petrol - FORTUNA FC
  8. 10:40-11:00 Fejó-Therm Kft - Videoton BKE
  9. 11:00-11:20 KISKOHÁSZ-HAVEROK - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  10. 11:20-11:40 Villanegra Old Boys - Szabadbattyán Öregfiúk
  11. 11:40-12:00 KISKOHÁSZ-HAVEROK - FŐNIX FQL SYSTEM
  12. 12:00-12:20 Bádogos - Greco Petrol  - Szentegyháza Vasas Sportklub
  13. 12:20-12:40 FORTUNA FC - Fejó-Therm Kft
  14. 12:40-13:00 Videoton BKE - Szentegyháza Vasas Sportklub
  15. 13:00-13:20 Bádogos - Greco Petrol  - Fejó-Therm Kft
  16. 13:20-13:40 FORTUNA FC - Videoton BKE
  17. 13:40 -14:00 Szentegyháza Vasas Sportklub - Fejó-Therm Kft
  18. 14:00-14:20 Bádogos - Greco Petrol  - Videoton BKE
  19. 14:20-14:40 Szentegyháza Vasas Sportklub - FORTUNA FC
  20. 14:40-15:00 I. „A” Fehér Ablak csop.1. - „B” NOVOTEL csop.2.
  21. 15:00-15:20 II. „A” Fehér Ablak csop.2. - „B” NOVOTEL csop.1.
  22. 15:20-15:30 Tombolasorsolás, 7-es rúgóverseny
  23. 15:30-15:50 I. vesztese – II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért
  24. 15:50-16:10 Öregfiúk 34+ Kupa döntő, mérkőzés az 1. helyért
  25. 16:30 Eredményhirdetés
 
Oldal nyomtatása