Öregfiúk 34+ Kupa

XVIII.  Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF BARÁTI KÖR

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa keretein belül

 

ÖREGFIÚK TORNA 34+ 
 
2017. december 27.
Videoton Oktatási Központ
 
 
Menetrend:
 
„A” Fehér Ablak csoport „B” NOVOTEL csoport
Villanegra Old Boys Bádogos - Greco Petrol 
FŐNIX FQL SYSTEM FORTUNA FC
Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft. Fejó-Therm Kft
Szabadbattyán Öregfiúk Videoton BKE
KISKOHÁSZ-HAVEROK Szentegyháza Vasas Sportklub (Székelyföld)
 
 
 
8:00-8:20 Villanegra Old Boys - FŐNIX FQL SYSTEM
  1. 8:20-8.40 Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft. - Szabadbattyán Öregfiúk
  2. 8:40-9:00 Villanegra Old Boys - KISKOHÁSZ-HAVEROK
  3. 9:00-9:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  4. 9:20-9:40 Szabadbattyán Öregfiúk - KISKOHÁSZ-HAVEROK
  5. 9:40-10:00 Villanegra Old Boys - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  6. 10:00-10:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Szabadbattyán Öregfiúk
  7. 10:20-10:40 Bádogos - Greco Petrol - FORTUNA FC
  8. 10:40-11:00 Fejó-Therm Kft - Videoton BKE
  9. 11:00-11:20 KISKOHÁSZ-HAVEROK - Agárdi Öregfiúk - ZNZ Kft.
  10. 11:20-11:40 Villanegra Old Boys - Szabadbattyán Öregfiúk
  11. 11:40-12:00 KISKOHÁSZ-HAVEROK - FŐNIX FQL SYSTEM
  12. 12:00-12:20 Bádogos - Greco Petrol  - Szentegyháza Vasas Sportklub
  13. 12:20-12:40 FORTUNA FC - Fejó-Therm Kft
  14. 12:40-13:00 Videoton BKE - Szentegyháza Vasas Sportklub
  15. 13:00-13:20 Bádogos - Greco Petrol  - Fejó-Therm Kft
  16. 13:20-13:40 FORTUNA FC - Videoton BKE
  17. 13:40 -14:00 Szentegyháza Vasas Sportklub - Fejó-Therm Kft
  18. 14:00-14:20 Bádogos - Greco Petrol  - Videoton BKE
  19. 14:20-14:40 Szentegyháza Vasas Sportklub - FORTUNA FC
  20. 14:40-15:00 I. „A” Fehér Ablak csop.1. - „B” NOVOTEL csop.2.
  21. 15:00-15:20 II. „A” Fehér Ablak csop.2. - „B” NOVOTEL csop.1.
  22. 15:20-15:30 Tombolasorsolás, 7-es rúgóverseny
  23. 15:30-15:50 I. vesztese – II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért
  24. 15:50-16:10 Öregfiúk 34+ Kupa döntő, mérkőzés az 1. helyért
  25. 16:30 Eredményhirdetés
 
Oldal nyomtatása