[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14] ... [30948]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.07. 12:47 (534285) |
| Cserpa ezzel is mint a stadion, aréna, uszoda csak bizonyos érdekeket néz és nem a város hosszú távú érdekeit..... |
|
|
| szurkolo |
válasz |
2026.06.07. 12:35 (534284) |
CserPa beszél össze-vissza amivel nem szolgálja a klub érdekét.
Reméljük lesz új tulaj, mert a politikus úr màr kifelé kacsingat... |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.07. 12:31 (534283) |
| Bájait=Banait :) |
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.07. 12:30 (534282) |
| Vele nem jött szembe a valóság, legalábbis nem égett meg annyira. Újpesten néhányan első számúként is inkább néznék őt, mint Bájait. Persze Szappanos lesz ott, de azért egyelőre Juhász maradt magasan jegyzett kapus. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.07. 12:22 (534281) |
| Juhász emlékeim szerint a neve |
|
|
| only_vidi |
válasz |
2026.06.07. 12:10 (534280) |
| Nem, arra a fiatalra, aki Mezőkövesden kápráztatta el a közönséget, igazolta az úttest, majd kölcsönadta a Barcikának. Nem jut eszembe a neve. |
|
|
| only_vidi |
válasz |
2026.06.07. 12:06 (534279) |
Ez megint egy akkora politikusi bullshit, hogy nincsenek rá szavak.
Elhangzott, hogy van még 1 mrd ft az évre. Ez nb2-es szinten nagyon nem kevés pénz. Van egy-két "blue chip" játékosunk, a költséges tételek egy részétől (Simut, Nagy Geri, Kocsis Geri + pár játékos) simán meg tudunk válni/megváltunk mindenféle hókusz-pókusz nélkül, még nem tudni, hogy ki jön helyettük és mennyi pénzt fog felemészteni.
Tehát kijelenteni, hogy mennyi ideig van pénz, az csak szemfényvesztés. A mostani ködösítő kommunikáció szerves része.
Ha meg ennyire nincs pénz a sportra (önkormányzati pénzek ideiglenes bevonására), akkor tessék kiszállni a teljesen pénzherdálásnak tűnő kosárlabda (ja, az a polgármester kedvenc játékszere és álmainak megvalósítására tett kísérlet), a teljesen haszontalan amerikai foci (az pedig a jegyző úr hobbija) közvetlen és közvetett finanszírozásából. Is. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.07. 12:04 (534278) |
| Aki légiós volt arra gondolsz? |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.07. 12:04 (534277) |
Petroff ezért lehetne nekünk célpont. És elvileg lejár a szerződése.
|
|
|
| only_vidi |
válasz |
2026.06.07. 11:52 (534276) |
Várjunk még ezzel a Lehoczky felmagasztalással, jön az nb1 és a megvilágosodás a részére.
Tavaly azzal a sráccal jött szembe a valóság a gyorsvonat sebességével, aki a Kazincbarcikánál "bizonyított". |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.07. 11:44 (534275) |
| Vargának vannak potyái, de szerintem Kovács Daninál így is jobb, én elfogadnám, ami azt illeti nb2-ben a legjobbak közt lenne. |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.07. 11:41 (534274) |
| Én is azt mondom, akkor inkább fiatal plusz Kemenes. Markekről meg úgy tudtam a Puskás számít rá Lehoczky mellé. Ha nem, ő is értelmes célpont. |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.07. 11:40 (534273) |
TB keresztszalag szakadás után van, ezért lehet halvány esély, ezért is gondolkoznak még Dalában.
Kersák szar kapus, de Varga se jó, Kovács Dani meg jobb náluk, de ő ide ne jöjjön ahogy Gróf se.
Petroff sokat fejlődött tavaly, nem lógott ki, és 2006os. Ő kb megüti az nb2 szintjének alját, kb mint Engedi, de kurva messze van egy Lehoczkytól. |
|
|
| hcsilla |
válasz |
2026.06.07. 11:15 (534272) |
| Kersákot ne hozzuk, mert rossz kapus. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.07. 10:55 (534271) |
Hol lesz jó kapus NB2BEN?
Kiemelkedő nen lesz szerintem, inkább közepesnek mondanám akik ott védenek.... Petroff pont ilyen és a fiatal percnek megfelelő, és a plusz egy játékos mezőnyben pontokat érhet majd.... |
|
|
[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14] ... [30948]
(Új hozzászóláshoz lépj be)