Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464209 hozzászólás 30948 lapon Rendezés:

[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14]  ... [30948]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

1941VIDI válasz |  2026.06.07. 12:47  (534285)
Cserpa ezzel is mint a stadion, aréna, uszoda csak bizonyos érdekeket néz és nem a város hosszú távú érdekeit.....


szurkolo válasz |  2026.06.07. 12:35  (534284)
CserPa beszél össze-vissza amivel nem szolgálja a klub érdekét.
Reméljük lesz új tulaj, mert a politikus úr màr kifelé kacsingat...


kasbal válasz |  2026.06.07. 12:31  (534283)
Bájait=Banait :)


kasbal válasz |  2026.06.07. 12:30  (534282)
Vele nem jött szembe a valóság, legalábbis nem égett meg annyira. Újpesten néhányan első számúként is inkább néznék őt, mint Bájait. Persze Szappanos lesz ott, de azért egyelőre Juhász maradt magasan jegyzett kapus.


1941VIDI válasz |  2026.06.07. 12:22  (534281)
Juhász emlékeim szerint a neve


only_vidi válasz |  2026.06.07. 12:10  (534280)
Nem, arra a fiatalra, aki Mezőkövesden kápráztatta el a közönséget, igazolta az úttest, majd kölcsönadta a Barcikának. Nem jut eszembe a neve.


only_vidi válasz |  2026.06.07. 12:06  (534279)
Ez megint egy akkora politikusi bullshit, hogy nincsenek rá szavak.

Elhangzott, hogy van még 1 mrd ft az évre. Ez nb2-es szinten nagyon nem kevés pénz. Van egy-két "blue chip" játékosunk, a költséges tételek egy részétől (Simut, Nagy Geri, Kocsis Geri + pár játékos) simán meg tudunk válni/megváltunk mindenféle hókusz-pókusz nélkül, még nem tudni, hogy ki jön helyettük és mennyi pénzt fog felemészteni.
Tehát kijelenteni, hogy mennyi ideig van pénz, az csak szemfényvesztés. A mostani ködösítő kommunikáció szerves része.

Ha meg ennyire nincs pénz a sportra (önkormányzati pénzek ideiglenes bevonására), akkor tessék kiszállni a teljesen pénzherdálásnak tűnő kosárlabda (ja, az a polgármester kedvenc játékszere és álmainak megvalósítására tett kísérlet), a teljesen haszontalan amerikai foci (az pedig a jegyző úr hobbija) közvetlen és közvetett finanszírozásából. Is.


1941VIDI válasz |  2026.06.07. 12:04  (534278)
Aki légiós volt arra gondolsz?


1941VIDI válasz |  2026.06.07. 12:04  (534277)
Petroff ezért lehetne nekünk célpont. És elvileg lejár a szerződése.


only_vidi válasz |  2026.06.07. 11:52  (534276)
Várjunk még ezzel a Lehoczky felmagasztalással, jön az nb1 és a megvilágosodás a részére.
Tavaly azzal a sráccal jött szembe a valóság a gyorsvonat sebességével, aki a Kazincbarcikánál "bizonyított".


kasbal válasz |  2026.06.07. 11:44  (534275)
Vargának vannak potyái, de szerintem Kovács Daninál így is jobb, én elfogadnám, ami azt illeti nb2-ben a legjobbak közt lenne.


kasbal válasz |  2026.06.07. 11:41  (534274)
Én is azt mondom, akkor inkább fiatal plusz Kemenes. Markekről meg úgy tudtam a Puskás számít rá Lehoczky mellé. Ha nem, ő is értelmes célpont.


Vjacheslav válasz |  2026.06.07. 11:40  (534273)
TB keresztszalag szakadás után van, ezért lehet halvány esély, ezért is gondolkoznak még Dalában.

Kersák szar kapus, de Varga se jó, Kovács Dani meg jobb náluk, de ő ide ne jöjjön ahogy Gróf se.

Petroff sokat fejlődött tavaly, nem lógott ki, és 2006os. Ő kb megüti az nb2 szintjének alját, kb mint Engedi, de kurva messze van egy Lehoczkytól.


hcsilla válasz |  2026.06.07. 11:15  (534272)
Kersákot ne hozzuk, mert rossz kapus.


1941VIDI válasz |  2026.06.07. 10:55  (534271)
Hol lesz jó kapus NB2BEN?
Kiemelkedő nen lesz szerintem, inkább közepesnek mondanám akik ott védenek.... Petroff pont ilyen és a fiatal percnek megfelelő, és a plusz egy játékos mezőnyben pontokat érhet majd....


[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14]  ... [30948]

(Új hozzászóláshoz lépj be)