Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szurkolói nóták, dalok szövegei
Fórum » Fórum - Magyar » Szurkolói nóták, dalok szövegeiSúgó


309 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [10]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

alba válasz |  2010.05.23. 13:09  (96659)
Örök szerelem ezt tudjuk már rég,
Ó ha Sóstó felett beszélne az ég,
Szívből sírunk és szívből nevetünk,
Hiszen VIDEOTON az életünk.


Bull-dozer válasz |  2010.05.17. 12:47  (96017)
Akkor én is update-elek.
Köszi!


don92 válasz |  2010.05.17. 10:10  (96007)

bajnok lesz a csapatom
Nehogy rosszul tanuld meg!
http://www.youtube.com/watch?v=YeXDGNuDQhY

Videoton
bajnok lesz a csapatom
Székesfehérváron
teljesül egy régi álom

sír fiatal, öreg
megnyílik majd a tömeg
beviszlek a vállamon
A KORONÁT RÁTOK ADOM!

á-lé-álé Videoton Fehérvár
ó-ó-ó-ó Videoton Fehérvár
á-lé-álé Videoton Fehérvár
ó-ó-ó-ó Videoton Fehérvár


Bull-dozer válasz |  2010.05.17. 09:15  (96006)
Videoton
bajnok lesz a csapatom
székesfehérváron
teljesül egy régi álom
sír fiatal, öreg
megnyílik majd a tömeg
beviszlek a vállamon
a koronát rátok adom.*

*Módosítva


amorton válasz |  2010.05.16. 16:02  (95926)
Hello valaki letudná írni azt a dalt amelyik így kezdődik?

Videoton
bajnok lesz a csapatom
székesfehérváron


don92 válasz |  2010.05.05. 17:06  (95431)
Ha Sóstón játszunk, vagy,ha túrázunk
mindig szurkolunk. Videoton!

hogy, ha gólt lövünk, vagy, ha gólt kapunk
mindig szurkolunk. Videoton!

Bajnokok leszünk, vagy, ha kiesünk
veletek leszünk! Videoton!

la-la-lalala....


Tommen válasz |  2010.05.04. 21:40  (95338)
Szevasztok!
Ha valaki tudja légyszi írja nekem le a következp szurkoló dalt:
"Ha bajnokok leszünk,vagy ha kiesünk.Mindig veletek leszünk Videoton"
Sajnos csak ennyire emlékszem.
Előre is köszi!
Hajráááá Vidi!!!


dani1941 válasz |  2010.03.28. 14:24  (93811)
jha bocsi azt elfelejtettem még ideírni hogy a klubban hallottam :D


dani1941 válasz |  2010.03.28. 14:22  (93810)
Sziasztok!
Pénteken meccs előtt, volt egy szám, ami nagyon tetszett, de nem tdom a címét.
Vidi legjobb barátom,
teljesíthetnéd egy réges régi álmom
legyetek végre bajnokok
a szívünk majd kiugrik úgy dobog... stb.
Ez volt benne megzenésítve.
Ha valakinek megvan légyszi jelezzetek, vagy ha le tudom tölteni valahonnan akkor ehy linket légyszi.
Előre is kösz!


smici16 válasz |  2010.03.20. 19:16  (93606)
Egy valakit Tisztelek!
Az Ördögök csapata!
VIDEOTON a neve!
Minden más csak lila...!


don92 válasz |  2010.02.18. 13:19  (92354)
"Volt pár év
amikor a Vidikét nem tisztelték
de megváltoztak az idők
mi vagyunk most az elsők

ma amikor meglátlak titeket
örömömben a könnyem megered
bajnok lesz a csapatom
megtelik a stadion.

Fehérvár
ez a város szép akár a mennyország
a stadionjában egy gól
és elszabadul a pokol

a Videoton meccs az legyen zajos
hozzon még egy újabb kört a csapos
és lehozza majd az újság
hogy miék lett a bajnokság"


templomos válasz |  2010.02.17. 07:39  (92327)
Ehhez az igényes remekműhöz csak gratulálni lehet..


smici16 válasz |  2010.02.14. 08:33  (92239)
Fradista lányok
Mocskos cigányok
Szétbasszuk a fradi csicska tábort!!


don92 válasz |  2009.10.27. 10:21  (89830)
RBD Ultras - Senkit se szerettem (eredeti verzió) http://www.youtube.com/watch?v=Dn0BfhHcJns

-Senkit se szerettem(eredeti verzió)
-elõadó Red Blue Devils (Videoton)
-dallam Hejj páva! (magyar népdal)
-szövegíró Izsay Donát (RBD Ultras)

I had loved nobody,
I had respected nobody,
I hadn't cried
before I knew about you,
But I went out to a match,
And I went out once again,
Since then I am here,
And I am a fan of you,
You are who I love,
You are who I respect,
I fight for you,
And if needed, I would die for you.


don92 válasz |  2009.10.26. 09:49  (89796)
"lesz nagy öröm, lesz nagy öröm
Székesfehérváron
Videoton, Videoton bajnok lesz a nyáron
lesz nagy öröm, lesz nagy öröm
ünnepel mindenki
bajnok lesz a, bajnok lesz a
bajnok lesz a Vidi!"


[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [10]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)