[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16] ... [21]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| pista_uu | válasz | 2007.01.04. 19:11 (61319) |
| Az utolsó két sor helyesen:
Ha a rendőr sittre elvisz Ugye nem is volt jó vicc |
|
| zsolti82 | válasz | 2007.01.04. 18:37 (61317) |
| Azt kérdezik tőlem mikor meccsre indulok
Minek járkálsz oda hiszen úgyis kikaptok Azt hiszik hogy viccesek de én nem így látom A fejüket szétvágom Vérben forog már a szemem Kinyílik a kés a zsebemben A rendőr a sittre bevisz Ugy nem is volt jó vicc |
|
| rutztamas | válasz | 2007.01.04. 17:36 (61316) |
| Nem tudjátok hogy van az a dal ami így kezdődik: Azt kérdezik tőlem mikor meccsre indulok...
Ja a weblapomról letölthető az új induló és a kupadal!(vidiweb.iweb.hu)
|
|
| Dajika | válasz | 2006.12.16. 11:49 (61087) |
| Lapozz hátra;) | |
| Ginababy | válasz | 2006.12.15. 14:09 (61063) |
| Köszi! Ha már így belejöttél, írhatsz még. Amiket nem éneklünk olyan sokszor és hosszúak! :D | |
| Dajika | válasz | 2006.12.14. 16:37 (61048) |
| Feljött a mi napunk,
VIDI a csapatunk, Piros-kék zászló az égbe lobog, Gyere és állj közénk, Ordítsd ahogy kifér, Hajrá VIDEOTON mi érted vagyunk!! Lálálálálálálálálálálá... |
|
| Dajika | válasz | 2006.12.14. 16:21 (61047) |
| igazán nincs mit! | |
| Ginababy | válasz | 2006.12.14. 14:18 (61029) |
| Köszönöm szépen!!!! | |
| Dajika | válasz | 2006.12.13. 22:04 (60991) |
| Quando in piazza senneremo
a tutti uniti marceremo a tutti av rampaura noi siamo l'armatta rossazurra. Hát valahogy így van...:S |
|
| Ginababy | válasz | 2006.12.13. 12:50 (60961) |
| Köszönöm, de magyarul már tudom :D | |
| Gé22 | válasz | 2006.12.12. 23:24 (60938) |
| olaszul is nagyon hasonló, csak a lalala helyett satöbbi, satöbbi van? :D | |
| RBD-Hoho | válasz | 2006.12.12. 20:35 (60927) |
| Ahol Te játszol, én ott vagyok
Érted bárhova elutazom Videoton, én érted vagyok S benned soha nem csalódom aztán lalalala |
|
| Ginababy | válasz | 2006.12.12. 17:50 (60916) |
| Az "ahol Te játszol én ott vagyok..." kezdetű nótának leírná valaki az olasz változatát? köszike | |
| FCF10 | válasz | 2006.11.24. 20:13 (60094) |
| Akinek kell az uj indulo illetve a kupa dal irjon a fehervidi@freemail.hu | |
| RBD-Hoho | válasz | 2006.11.22. 18:58 (60060) |
| De jó így:
Senkit se szerettem! Senkit se tiszteltem! |
|
[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16] ... [21]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella





