Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szurkolói nóták, dalok szövegei
Fórum » Fórum - Magyar » Szurkolói nóták, dalok szövegeiSúgó


309 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

pista_uu válasz |  2007.01.04. 19:11  (61319)
Az utolsó két sor helyesen:
Ha a rendőr sittre elvisz
Ugye nem is volt jó vicc


zsolti82 válasz |  2007.01.04. 18:37  (61317)
Azt kérdezik tőlem mikor meccsre indulok
Minek járkálsz oda hiszen úgyis kikaptok
Azt hiszik hogy viccesek de én nem így látom
A fejüket szétvágom

Vérben forog már a szemem
Kinyílik a kés a zsebemben
A rendőr a sittre bevisz
Ugy nem is volt jó vicc


rutztamas válasz |  2007.01.04. 17:36  (61316)
Nem tudjátok hogy van az a dal ami így kezdődik: Azt kérdezik tőlem mikor meccsre indulok...
Ja a weblapomról letölthető az új induló és a kupadal!(vidiweb.iweb.hu)




Dajika válasz |  2006.12.16. 11:49  (61087)
Lapozz hátra;)


Ginababy válasz |  2006.12.15. 14:09  (61063)
Köszi! Ha már így belejöttél, írhatsz még. Amiket nem éneklünk olyan sokszor és hosszúak! :D


Dajika válasz |  2006.12.14. 16:37  (61048)
Feljött a mi napunk,
VIDI a csapatunk,
Piros-kék zászló az égbe lobog,
Gyere és állj közénk,
Ordítsd ahogy kifér,
Hajrá VIDEOTON mi érted vagyunk!!
Lálálálálálálálálálálá...


Dajika válasz |  2006.12.14. 16:21  (61047)
igazán nincs mit!


Ginababy válasz |  2006.12.14. 14:18  (61029)
Köszönöm szépen!!!!


Dajika válasz |  2006.12.13. 22:04  (60991)
Quando in piazza senneremo
a tutti uniti marceremo
a tutti av rampaura
noi siamo l'armatta rossazurra.
Hát valahogy így van...:S


Ginababy válasz |  2006.12.13. 12:50  (60961)
Köszönöm, de magyarul már tudom :D


Gé22 válasz |  2006.12.12. 23:24  (60938)
olaszul is nagyon hasonló, csak a lalala helyett satöbbi, satöbbi van? :D


RBD-Hoho válasz |  2006.12.12. 20:35  (60927)
Ahol Te játszol, én ott vagyok
Érted bárhova elutazom
Videoton, én érted vagyok
S benned soha nem csalódom
aztán lalalala


Ginababy válasz |  2006.12.12. 17:50  (60916)
Az "ahol Te játszol én ott vagyok..." kezdetű nótának leírná valaki az olasz változatát? köszike


FCF10 válasz |  2006.11.24. 20:13  (60094)
Akinek kell az uj indulo illetve a kupa dal irjon a fehervidi@freemail.hu


RBD-Hoho válasz |  2006.11.22. 18:58  (60060)
De jó így:
Senkit se szerettem!
Senkit se tiszteltem!


[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)