Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szurkolói nóták, dalok szövegei
Fórum » Fórum - Magyar » Szurkolói nóták, dalok szövegeiSúgó


309 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] ... [15] [16] [17] [18] 19 [20] [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Kiskopasz válasz |  2006.05.31. 12:24  (50101)
ÉS AZ ÚJ INDULÓ?!


Potyka válasz |  2006.05.31. 08:34  (50085)
Hálás köszönet!


EvilSunz válasz |  2006.05.31. 08:14  (50080)
És akkor a végére:

Videoton-dal:

http://www.megaupload.com/?d=C4BFTX3K

Mind a 3 mp3-ban van fenn. Akinek esetleg nincsenek meg ezek, azoknak egészségére. Ezek vannak egyébként a Vidi.hu-n is, csak kellett egy nagyon súlyos furmányt bevetni hogy le lehessen tölteni. Ez meg hosszú ahhoz, hogy leírjam, inkább feltettem.


EvilSunz válasz |  2006.05.31. 07:57  (50075)
tábor*


EvilSunz válasz |  2006.05.31. 07:56  (50074)
Videoton-induló (Amit a tábos is szokott énekelni):

http://www.megaupload.com/?d=GELFPQ0D


EvilSunz válasz |  2006.05.31. 07:49  (50072)
Májer Lajos emlékdal:

http://www.megaupload.com/?d=LW2AY5CI


vidimu válasz |  2006.05.30. 15:23  (50027)
Mármint "külöNbség"? Bocs, nem akarok kötözködni...

Na, és mi van az új indulóval, le lehet már tölteni valahonnan?


Kiskopasz válasz |  2006.05.30. 14:08  (50024)
És honnan lehet végre letölteni az új indulót?!


Potyka válasz |  2006.05.30. 07:03  (50011)
A lejátszás megy, a letöltés nem.


EvilSunz válasz |  2006.05.30. 00:57  (50010)
Na ezzel csak egyetlen probléma van. Automatikusan lejátsza a Media-player. :( Jobb gomb/cél mentése másként meg nem münködik.


Chip válasz |  2006.05.29. 17:19  (49984)
Itt talalhattok parat: http://www.vidi.hu/index.php?pg=media11550_hu


EvilSunz válasz |  2006.05.28. 23:18  (49942)
Holnap(hétfőn) felrakom letölthető verzióban....


Alexxxa válasz |  2006.05.28. 19:19  (49931)
Sziasztok! Meg tudnátok mondani h honnan lehet letölteni azt az indulót ami a bemondóból szokott szólni meccsen meg az újat?


Kiskopasz válasz |  2006.05.28. 11:47  (49899)
Honnan lehet letölteni az új "indulót"?

:?


Kiskopasz válasz |  2006.05.28. 11:46  (49898)
Azt kérdezi anyám mikor meccsre indulok:
Mennyi pénzed van fiam? Egy garast sem adok!
Azt hiszi h átb@szhat, de én nem így látom,
a dugipénzt meglátom.
Meglopom a szüleimet, vállalom a tetteimet.
A családom tolvajnak hisz, a végén intézetbe visz.
Hej-Hej!

:D:D:D


[1] ... [15] [16] [17] [18] 19 [20] [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)