Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Kupadöntő - ahogy mi láttuk
Fórum » Fórum - Magyar » Kupadöntő - ahogy mi láttukSúgó


128 hozzászólás 9 lapon Rendezés:

[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

rdevils válasz |  2006.05.21. 14:30  (49305)
heló ezt a képet nemgyőzöm elégszer megnézni


petikee válasz |  2006.05.21. 11:56  (49287)
hello!

az engem is érdekelne:) ha meg tudod szerezni lécci irj a peti562@gmail.com mail címre

köszi és HAJRÁ VIDI!!!!
petikee


Janko válasz |  2006.05.21. 04:47  (49278)
megint könnyeztem:D
imádom a VIDIt!!!


drobee válasz |  2006.05.20. 23:46  (49275)
Igen, megy. Köszi szépen.
Te meg nézd meg ezt: http://wakeboardsuli.hu/kupagyoztes.avi


Chip válasz |  2006.05.20. 23:32  (49274)
Probaljatok meg ujra az RBD honlapon levo videokat, mert lecsereltem oket MPEG formatumra. Ezeket minden lejatszonak tudnia kell!


Vadóc válasz |  2006.05.20. 21:18  (49258)
Syó!
KI kapott az Újpest:D!!!!!!!!!!!!!!!
És nyertünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAJNOK CSAPAT!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ VIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És köszönöm amiket írtatok jól esett!
Egy pesti lány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


drobee válasz |  2006.05.20. 15:33  (49128)
Most néztem vissza a Sport TV-s felvételről a tizenegyeseket. Ismét könnyeztem, de remek volt látni mégegyszer (illetve monitoron elöször).
De most nem ugrott senki se a nyakamba :D


pilfer válasz |  2006.05.20. 13:05  (49125)
Nálam a BSPlayer lejátssza, a WMP nem. ;)


MOHOS2 válasz |  2006.05.20. 11:25  (49124)
http://www.apple.com/quicktime/download/


HAJRA VIDI!!!!!!!!!!!!


Jaxius válasz |  2006.05.20. 11:11  (49123)
Ne nekem segíts ;) :D


sokol válasz |  2006.05.20. 11:07  (49122)
Quicktime Player.


Jaxius válasz |  2006.05.20. 11:04  (49121)
A mov kiterjesztést nem játsza le akármi, speckó program kell hozzá!!


janko válasz |  2006.05.20. 10:54  (49119)
sajnos még mindíg nem játsza le:(


pilfer válasz |  2006.05.20. 10:03  (49118)
Egy pár rövid videót találsz a rbd honlapján, a videógalériában. ;)


papci válasz |  2006.05.20. 09:36  (49117)
Hi!

Az unokatesóm a Fehérvár TV-nél dolgozik, majd megkérdezem,h meg tudja-e szerezni az ünneplős felvételeket.


[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9]

(Új hozzászóláshoz lépj be)