1
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Schultzy | válasz | 2007.07.30. 10:26 (70583) |
| Sztem 2 év múlva ha játszatni fogja a Vlak, nagy tehetséG! | |
| killer9999 | válasz | 2007.07.29. 21:01 (70567) |
| Szerintem ha Bölcsföldi nagyon sokat dolgozik 3-4 év múlva Sitku utódja lehet! Gyerünk Viktor!! | |
| Schultzy | válasz | 2007.07.27. 19:19 (70474) |
| Jó fej csávó tehetséges de Meggyes Dávidot se feledjük ő is tehetséges csak ugy mint Horváth Ádám !!!!!!!
|
|
| bandy | válasz | 2007.07.20. 21:38 (69964) |
| Írjátok ide a véleményeteket Bölcsföldiről és a többi fiatalról.
|
|
1
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella






