Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - MI lesz a stadionnal???
Fórum » Fórum - Magyar » MI lesz a stadionnal???Súgó


55 hozzászólás 4 lapon Rendezés:

[2] [3] [4]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

karasz válasz |  2002.10.24. 10:31  (37222)
Ha tudtok akkor fotózzatok egy-kettőt a stadionban, most hogy néz ki!


SZEVI válasz |  2002.10.17. 10:06  (37193)
Már a második szintet építik.


Sumák válasz |  2002.10.17. 08:53  (37192)
Kérdezd meg a Robit. Ő mindennap látja mit csinálnak rajta. Szerintem a következő lépés az lesz, hogy amit eddig felépítettek azt lebontják, mert így lesz a leggazdaságosabb. Ami pénz még rendelkezésre áll az potosan elég lesz rá. :-(


Bits válasz |  2002.10.15. 12:53  (37184)
Hogy áll mostanában a stadion? és Mik lesznek a következő lépések?

Hajrá Vidi!


T-BOY válasz |  2002.10.10. 12:13  (37162)
Szevasztok,üdv Münchenböl mindenkinek!Nevetséges,de a Puskás Ferenc Stadiont sem tudták annyira felújítani,hogy egy teltházas meccset le lehessen bonyolítani!Igaz hogy marha szép,de ennyi...
Én azért optimista vagyok a Sóstói Stadionnal kapcsolatban!!!


Marcus válasz |  2002.10.04. 15:56  (37119)
Sziasztok! A témához csak annyit: számoljátok össze ,hány stadion lett készen a négy év alatt,ami az elöző kormány munkaszerződésével egyenlő ídő. Egy, azaz 1 lett készen,ez a stadion ugye a liláké. Valószinüleg-ha az épitkezés ilyen ütembe halad- a kispeti Bozsik stadion is hamarabb készen lesz mint a sóstói "villa" park. Egyébként meg, azon gondolkoznak a tervezők hogy mekkora legyen a stadion,mert mostanság sokan elmaradtok a meccsekről. Ariva


SZEVI válasz |  2002.08.28. 12:52  (36980)
Mitől vagy ilyen optimista? Vagy ebből a bajnokságból 10 csapat esik ki?


uefa válasz |  2002.08.28. 11:28  (36978)
Félek, ha kiesünk, még az unokáink sem fogják látni.


Bits válasz |  2002.07.25. 13:21  (36781)
Szégyen, hogy elkezdenek egy beruházást egy rombolással - amire még van pénz -, de az új felépitésére nem képesek előteremteni a fedezetet! És most tekintsünk el a kormányváltástól. Ezt egyszerűen nem tehetik velünk!!!


Chip válasz |  2002.06.20. 12:21  (36711)
Allitolag megint nekilodultak az epitesnek!


Sumák válasz |  2002.06.19. 15:11  (36710)
Ez nem a Te géped!


Robi válasz |  2002.06.19. 14:51  (36708)
Sumák !

Ha még egyszer a gépem közelébe mész, kitekerem a nyakadat !


vazzeg válasz |  2002.06.19. 14:34  (36706)
Nem elogyott, hanem nem is volt, eddig egy fillért sem fizettek a kivitelezőnek, azért állt le.


Sumák válasz |  2002.06.19. 13:29  (36705)
Bocsi én voltam az előző kérdőjel is! Ha valaki van annyira balfasz, hogy bejelentkezés után nyitva hagyja a fórumot, explorert, gépet bárkinek hozzáférhetően az legközelebb vessen magára!
Mellesleg a témához tartozó, aktuális hírek kapcsán felmerült hozzászólásomat még beírás előtt kicenzúrázta fent említett kedves kollégám. Ugyhogy maradjunk ennyiben.

Hajrá Vidi!


Robi válasz |  2002.06.19. 13:21  (36704)
?


[2] [3] [4]

(Új hozzászóláshoz lépj be)