Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Taktikai észrevételek meccsekkel kapcsolatban
Fórum » Fórum - Magyar » Taktikai észrevételek meccsekkel kapcsolatbanSúgó


8 hozzászólás 1 lapon Rendezés:

1

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Ládi-dádi válasz |  2002.03.05. 20:14  (36279)
Sziasztok!
Szerintem a Komódit és a Drazsét nem kéne egyszerre szerepeltetni. De a legnagyobb hiba, hogy ezt a köcsög Bedét még engedik meccset vezetni! A Fradinak tuti befújta volna a büntetőt! A soproni kapus is megúszta sárga lap nélkül, pedig milyen feltűnően húzta az időt!
Tetszik ez az új felállás. Még egy kicsit össze kell szokni a srácoknak és akkor nem lehet gond!

Hajrá VIDI!!!


EvilSunz válasz |  2002.03.05. 17:26  (36276)
Heló!

Srácok, a minimális etikai formákat tartsuk be. Lehet valakire mérges bárki, buzizás, és köcsögözés nélkül is.

[b]Csak a Vidi, Érte élek én![b]

Sunz


BECKHAM válasz |  2002.03.05. 16:00  (36272)
CSÖTÖK.SZerintem azért nem nyertünk a sopron
ellen mert elöl csak TERJÉK volt de ezen kivül még két ok .Az elsö:A BRAZILOK csak késöbb áltak be igy kevesebb idejük volt golt szerezni de persze az a köcsög bede is tehet rola .bede kapd be.A második hogy a buzi soproniak be voltak tömörülve.Léci ahhoz is szoljatok hozzá haragszotok-e JULINORA amiért nem jött vissza FEHÉRVÁRRA.utoirat:HAJRÁ VIDI


BECKHAM válasz |  2002.03.05. 15:46  (36271)
Nem tudom miért vagy ilyen elbizakodott.
A tetü ujpestiek is a magyar kupát akarják megnyerni és nem is esélytelenek erösitéseik révén pl:tulio.de viszont abban is igazad van hogy
a VIDI sem esélytelen.Ha van olyan ellenfél aki
a VIDINEK utját tudja álni az az ujpest.
HAJRÁ VIDI .BECKHAM


VIDEOTOM válasz |  2002.03.05. 14:58  (36270)
Persze hogy jó lesz majd jövőre. Idén elég lesz a kupagyőzelem + egy két UEFA kupás győzelem.


Totya válasz |  2002.03.05. 13:09  (36267)
Győző gyönyörű szavaihoz még annyit hozzátennék, hogy a bajnoki arany is jó! :)


SZEVI válasz |  2002.03.05. 08:34  (36266)
Az edző jó, a taktika jó, a kupagyőzelem jó, a bajnoki ezüst jó!


EvilSunz válasz |  2002.03.04. 20:11  (36264)
Ide irjátiok azokat az éeszrevételeket, amik a csapat taktikájával, illetve összeállításával kapcsolatban eszetekbe jut.


1

(Új hozzászóláshoz lépj be)