Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Összeállítás
Fórum » Fórum - Magyar » ÖsszeállításSúgó


49 hozzászólás 4 lapon Rendezés:

[1] 2 [3] [4]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

tarzan válasz |  2003.03.18. 15:16  (37993)
Ha valaki tudja, legyen szíves írja meg, hogy Pompernek nem ez volt-e a 3. sárga lapja. Az előző két meccs mindegyikén összeszedett egyet.
Kösz.


antitab válasz |  2003.03.18. 08:06  (37988)
:)


Emre B. válasz |  2003.03.17. 15:24  (37983)
Na jó!Megint elcsesztem!Mind1!Tudja, kinek szól!


Emre B. válasz |  2003.03.17. 15:20  (37982)
Ja, bocsi!vbk14-nek címeztem!


Emre B. válasz |  2003.03.17. 15:18  (37981)
Tóth B. és Róth a védelemben??????Tudod te, hogy ki melyik poszton játszik?????


SZEVI válasz |  2003.03.17. 07:55  (37974)
Nem ez volt:-)))


Vbk14 válasz |  2003.03.15. 11:56  (37947)
Szerintem most ez lenne ill. lesz
(ha nincs sérültünk)
a legjobb felállás:

Végh - Tóth B., Vochin, Vilotic, Róth - Szabó T., Pomper, Dvéri, Tóth N. - Terjék, Korsós A.

Vélemény?


Pe-Pe válasz |  2003.01.02. 18:42  (37726)
Végh- Vasas, Pomper, Vilotics - Hamar, Tóth B., Dvéri, Monye, Róth -Gajics, Terjék


antitab válasz |  2002.12.05. 15:21  (37658)
Na ja, de a magyar NB1-ben fizetés szerint nincsenek benn az első hatban... :|


fagyi válasz |  2002.12.05. 08:26  (37654)
Az előző fórumban is azt írtam, amit csak itt tudok, hogy nehogy azt hidd, hogy szegények, mint atemplom egere... Elhiheted, hogy a magyar átlagon felül keresnek.


antitab válasz |  2002.12.04. 16:08  (37647)
Figyu: az a lé, amit most kapnak nem túl magas.Úgyis mondhatnám, hogy "under a frog's ass".


antitab válasz |  2002.12.04. 16:05  (37646)
Ez így mind jó, de én Pompert nem tenném a kezdőbe...:|


fagyi válasz |  2002.12.02. 10:03  (37627)
Azt hiszem, hogy egy hullámhosszon vagyunk!


Füge 01 válasz |  2002.12.02. 03:21  (37623)
Szép amit írtál, de mezszám szerint a következő a sorrend:
Disztl, Csuhay, Horváth, Disztl, Végh, Burcsa, Májer, Csongrádi, Szabó, Vadász, Nováth

Még ma is meghalnék értük....


F.A. válasz |  2002.12.01. 19:44  (37621)
Disztl P., Csuhay, Végh, Disztl L. Horváth G., Csongrádi, Burcsa, Vadász, Májer, Szabó, Novath.

Továbbá: Borcsányi, Sallói, Tieber,Karsai, Kuntics, Horváth F.,Gömöri, Wittmann, Zimmermann, Waltner stb. De mondhatnám Gyenti, Faddi, Koszta, Csucsánszki nevét is. Mindegyik több klasszissal jobb a maiaknál.


[1] 2 [3] [4]

(Új hozzászóláshoz lépj be)