2023 Ketrecfoci versenykiírás

23. MINDIGVÁR NONSTOP

Ünnepi Fehérvári Futballfesztivál

VIDEOTON FCF Baráti Kör

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupák

Határok Nélkül

Futballfesztivál időpontja: 2023. december 27-30.

KETRECFOCI AMATŐR

KUPA VERSENYKIÍRÁS

2023. december 27.

U7: 2017-2018-ban születettek

Lány csapatok esetén a 2016-ban születettek is jelentkezhetnek az U7-es bajnokságba.

U9: 2015-2016-ban születettek

Lány csapatok esetén a 2014-ben születettek is jelentkezhetnek az U9-es bajnokságba.

U13: 2011-2012-ben születettek

Lány csapatok esetén a 2010-ben születettek is jelentkezhetnek az U13-as bajnokságba.

U15: 2009-2010-ben születettek

Helyszín: Székesfehérvár, VOK, Berényi út 101.

Versenybizottság tagjai:

Juhász László (a Futballfesztivál főszervezője), Juhász Gábor, Kovács Róbert, Winklár Ádám, Szili Csaba Gergely (a szervezők közül a helyszínen levő három személy)

A tornák időpontja, a nevezések függvényében, 12:00 és 16:00 között várható. A pontos kiírást december 18. után küldjük ki a jelentkező csapatok részére.

• Nevezési határidő: 2023. december 10-ig, illetve a tervezett csapatlétszám eléréséig.

• Nevezési díj: Csapatonként 10.000 Ft

• Nevezni lehet: vbkeketrecfoci@gmail.com email címen keresztül,

a nevezési díj egyidejű utalásával:

a Duna Takarék Bank Zrt. 58600362-11202316 számlaszámra,

a kedvezményezett: VIDEOTON FCF Baráti Kör Egyesület

(megjegyzésben a csapat nevét kérjük feltüntetni).

• Nevezési lap: 6 fő + 1 fő csapatvezető nevezhető.

A nevezési lapot legkésőbb december 22-ig a vbkeketrecfoci@gmail.com e-mail címre meg kell küldeni. A nevezési lap beküldése után, annak alapján jogosultak a megnevezett személyek a beléptetéshez szükséges karszalagok átvételére.

• Díjazás: Az első három helyezettnek érem és csoki.

• Információ: Winklár Ádám, 0630/5958257

• Kupa szabályai:

A meccsek egyszerre 2 pályán zajlanak. A torna 7,5m x 12,5m-es játéktéren, 1,5m x 1.,3m-es kapukkal, oldalpalánkkal lesz megrendezve. A 3/3 elleni játékra a csapatok max. 6 főt nevezhetnek. Minden benevezett csapatnak minimum 4 mérkőzést garantálunk.

Minden csapatnak az első mérkőzés megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a versenybizottság részére, melyen a továbbiakban már változtatni nem lehet! A mérkőzéseken csak a benevezett játékosok vehetnek részt. Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet. Attól a csapattól, amelyikben jogosulatlan szerepeltetést talál a szervezőbizottság, annyiszor 3 pontot von le, ahányszor játszott a játékos! A személyazonosság igazolásul valamilyen fényképes igazolvány szükséges, ennek hiányában nem lehet játszani a tornán.

A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A végleg kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet. Amennyiben szükséges, a további büntetéséről a versenybizottság dönt.

A mérkőzések folyamán mindenféle becsúszó szerelés, palánkra lökés és a labda kézzel történő érintése is TILOS. A durva, illetve gólt megakadályozó szabálytalanságokat a játékvezető 2 perces kiállítással és büntetőrúgással büntetheti!

Szabadrúgásnál 2 méterre kell állni a letett labdától. A megítélt büntetőrúgást saját kapu elől kell (maximum 2 méter) üres kapura elvégezni, a gól akkor érvényes, ha csak a gólvonal mögött esik le a labda.

Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezése után 5 percig jelenthető be. Ez idő alatt mindkét érintett csapat játékosainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állnia az igazolás ellenőrzésére.

Óvási díj: 1.000.-Ft (melyet a csapatok nem kapnak vissza semmilyen esetben).

A csapatok egységes szerelésben, futsal (4-es méretű) labdával kötelesek játszani.

Játékidő: 1x8 perc (Ez a nevezett csapatok és a sorsolás függvényében változhat, minimum 4 mérkőzés lehetséges.)

A játék folyamatos, ún. „futó órával” zajlik, hosszabbítás nincs!

A csoportmérkőzések alatt a győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, a vereségért 0 pont jár. Azonos pontszám esetén a jobb gólkülönbség, majd a több rúgott gól, aztán az egymás elleni eredmény és végül a sorsolás dönt.

Egyenes kieséses rendszerben döntetlen esetén büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. (3-3 fő).

A KUPÁN MINDEKI SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VEHET RÉSZT!

A versenykiírás változtatási jogát a szervezők fenntartják!