Tabella
 
1. Mezőkövesd 6  13
2. Csákvár
6
 13
3. Honvéd 5  12
4. Vasas 6  12
5. Szeged 6  11
6. Karcag 6  11
7. Szentlőrinc 6  8
8. Békéscsaba 6  8
9. Tiszakécske 6
 8

10.

Ajka 6  7
11. Kecskemét 5  6

12.

Soroksár

6

 6

13. VIDEOTON 6  5
14. BVSC 6  4
15. Budafok 6  4
16. Kozármisleny 6  2
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Győrben fogadjuk a Maribor csapatát
Nem készül el időben a pálya 
 
 Győrben, az ETO Parkban fogadja a Videoton az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén az NK Maribort.
 
Kockázatot vállalt a Videoton, amikor nyáron a játéktér felújításába, a gyepszőnyeg teljes cseréjébe fogott, hiszen a csapat számára azzal, hogy kiharcolta a nemzetközi kupaindulás lehetőségét, a szokottnál korábban kezdődik az új szezon.

A sokéves átlagnál jelentősebb csapadékkal azonban nem kalkulált a klub, és bár még mindig van arra remény, hogy július 15-én mérkőzést játszhatnának a centerpályán, az UEFA számára ma véglegesen meg kellett jelölni a helyszínt. És mivel a kivitelező nem tudott garanciát adni arra, hogy időben, rendben elkészül a gyepszőnyeg, a fehérvári egyesület nem vállalt rizikót.

A klub úgy döntött, a biztosat választva Győrben rendezi meg a mérkőzést, nem kockáztatva azt, hogy esetleg két szék között a pad alá esik.

A döntés egyetlen mérkőzésre szól, s a Videoton reméli, hogy a további Európa-liga-meccseket és bajnokikat a Sóstói Stadionban rendezheti meg, valamint ígéri, hogy segíti a szurkolókat abban, minél többen a helyszínen tekinthessék meg a győri összecsapást.
 
Forrás:nso.hu
2010.06.29. 14:33
 
Vissza    Nyomtatás