Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464209 hozzászólás 30948 lapon Rendezés:

[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8]  ... [30948]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

zsolee válasz |  2026.06.10. 19:32  (534375)
Továbbértékesítési záradék azért legyen rajta. Nagy külföldi álmokból, angliai szerződésből már nem lesz semmi?


Vjacheslav válasz |  2026.06.10. 19:10  (534374)
Fél év van hátra a szerződéséből, és még mol időszakban jött.


1941VIDI válasz |  2026.06.10. 19:03  (534373)
Kovács Patrik Vasas? , Remélem jó pénzt kérünk érte.


Vjacheslav válasz |  2026.06.10. 18:43  (534372)
Az előző pályázatban sem voltak azok.


Vjacheslav válasz |  2026.06.10. 18:42  (534371)
Több bejelentés volt így is, mint gondolni lehetett.

Maradtak játékosok, és érkezett is, sőt lesz még érkezőnk is.


Kcs válasz |  2026.06.10. 18:39  (534370)
Voltak olyan sajtóhírek, hogy nem az MLSZ-en múlt, hanem az állam nem adott erre engedélyt a cégeknek.


zsolee válasz |  2026.06.10. 18:09  (534369)
Borítékbontás után nyilvánosak lesznek az ajánlattevők és az ajánlatok?


mcmurphy válasz |  2026.06.10. 17:59  (534368)
Sehol sincs számottevő mozgás egyelőre, talán a Kecskemétre lehet mondani, hogy viszonylag aktívak voltak eddig. Leginkább mindenki figyeli, hogy egyáltalán mi fog történni, milyen büdzsével számolhatnak egyáltalán az idényre. Ami már azért is mókás, mert a következő hónapban már kezdődik a bajnokság, az alapozásba a héten, a következő héten már belevágnak a csapatok. Lehet hogy az MLSz-nek a szerencsejátékos meg a tévés szerződéseket meg kellett volna kötni már tavaly, de nem tudom, én nem értek hozzá, ők meg kurvára!


OneMan357159 válasz |  2026.06.10. 17:51  (534367)
Hát azért a csillog villog.. Nah értem az igyekezetet de nem ezt tapasztaltam :) Bár ne ezen múlna :)
Bizakodó vagyok ettől függetlenül.


kasbal válasz |  2026.06.10. 17:26  (534366)
Se érkező, se távozó, se hosszabbítás egy ideje. Nyilván Disztl Laci más, ott reagálni is kellett Sínek távozására


mcmurphy válasz |  2026.06.10. 17:23  (534365)
Milyen bejelentésekre gondolsz?


kasbal válasz |  2026.06.10. 16:53  (534364)
Ez azért bíztató. Lehet, hogy a bejelentések is ezzel összefüggésben maradtak el az utóbbi időben?


Vjacheslav válasz |  2026.06.10. 16:33  (534363)
Vannak azért ráutaló jelek. Volt már delegáció a héten, sok öltönyös, és lesz is még.

Csillog villog a stadion, minden üveg felületet lemostak, a héten még az up csapatok is mennek edzésre, hogy legyen nyüsgés.

Nem egy jelölt adja be 3-4-ről hallani van komolytalan, van komoly is.


kasbal válasz |  2026.06.10. 15:27  (534362)
Vagy legalábbis annak mutatja magát. Mondjuk nem tudni ilyenkor az adott "érdeklődő" kivel hogyan kommunikál. Egy polgármesterrel nyilván udvariasabbak a tárgyaló felek. Amikor a számokról van szó szigorúbbak. Vagy lehet, hogy már adtak le anyagot? Nem olyan sok munkanap van hátra.


only_vidi válasz |  2026.06.10. 15:24  (534361)
Ráadásul a Bódit se és a Vargát se kell félteni.

Mikor a Barcika feljutott, az nb2-es pénz másfélszeresét kérték a klubtól a most befejezett évre. Nem tudtak megegyezni.
Akkor hívta őket a Kécske, akiknek tárgyalási alapból a barcikai nb2-es pénz 2x-t mondták, egy próbát megér. 24 órán belül hívták őket, hogy részükről oké :-)))


[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8]  ... [30948]

(Új hozzászóláshoz lépj be)