[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] ... [30948]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| zsolee |
válasz |
2026.06.10. 19:32 (534375) |
| Továbbértékesítési záradék azért legyen rajta. Nagy külföldi álmokból, angliai szerződésből már nem lesz semmi? |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.10. 19:10 (534374) |
| Fél év van hátra a szerződéséből, és még mol időszakban jött. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.10. 19:03 (534373) |
| Kovács Patrik Vasas? , Remélem jó pénzt kérünk érte. |
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.10. 18:43 (534372) |
| Az előző pályázatban sem voltak azok. |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.10. 18:42 (534371) |
Több bejelentés volt így is, mint gondolni lehetett.
Maradtak játékosok, és érkezett is, sőt lesz még érkezőnk is. |
|
|
| Kcs |
válasz |
2026.06.10. 18:39 (534370) |
| Voltak olyan sajtóhírek, hogy nem az MLSZ-en múlt, hanem az állam nem adott erre engedélyt a cégeknek. |
|
|
| zsolee |
válasz |
2026.06.10. 18:09 (534369) |
| Borítékbontás után nyilvánosak lesznek az ajánlattevők és az ajánlatok? |
|
|
| mcmurphy |
válasz |
2026.06.10. 17:59 (534368) |
| Sehol sincs számottevő mozgás egyelőre, talán a Kecskemétre lehet mondani, hogy viszonylag aktívak voltak eddig. Leginkább mindenki figyeli, hogy egyáltalán mi fog történni, milyen büdzsével számolhatnak egyáltalán az idényre. Ami már azért is mókás, mert a következő hónapban már kezdődik a bajnokság, az alapozásba a héten, a következő héten már belevágnak a csapatok. Lehet hogy az MLSz-nek a szerencsejátékos meg a tévés szerződéseket meg kellett volna kötni már tavaly, de nem tudom, én nem értek hozzá, ők meg kurvára! |
|
|
| OneMan357159 |
válasz |
2026.06.10. 17:51 (534367) |
Hát azért a csillog villog.. Nah értem az igyekezetet de nem ezt tapasztaltam :) Bár ne ezen múlna :)
Bizakodó vagyok ettől függetlenül. |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.10. 17:26 (534366) |
| Se érkező, se távozó, se hosszabbítás egy ideje. Nyilván Disztl Laci más, ott reagálni is kellett Sínek távozására |
|
|
| mcmurphy |
válasz |
2026.06.10. 17:23 (534365) |
| Milyen bejelentésekre gondolsz? |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.10. 16:53 (534364) |
| Ez azért bíztató. Lehet, hogy a bejelentések is ezzel összefüggésben maradtak el az utóbbi időben? |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.10. 16:33 (534363) |
Vannak azért ráutaló jelek. Volt már delegáció a héten, sok öltönyös, és lesz is még.
Csillog villog a stadion, minden üveg felületet lemostak, a héten még az up csapatok is mennek edzésre, hogy legyen nyüsgés.
Nem egy jelölt adja be 3-4-ről hallani van komolytalan, van komoly is. |
|
|
| kasbal |
válasz |
2026.06.10. 15:27 (534362) |
| Vagy legalábbis annak mutatja magát. Mondjuk nem tudni ilyenkor az adott "érdeklődő" kivel hogyan kommunikál. Egy polgármesterrel nyilván udvariasabbak a tárgyaló felek. Amikor a számokról van szó szigorúbbak. Vagy lehet, hogy már adtak le anyagot? Nem olyan sok munkanap van hátra. |
|
|
| only_vidi |
válasz |
2026.06.10. 15:24 (534361) |
Ráadásul a Bódit se és a Vargát se kell félteni.
Mikor a Barcika feljutott, az nb2-es pénz másfélszeresét kérték a klubtól a most befejezett évre. Nem tudtak megegyezni.
Akkor hívta őket a Kécske, akiknek tárgyalási alapból a barcikai nb2-es pénz 2x-t mondták, egy próbát megér. 24 órán belül hívták őket, hogy részükről oké :-))) |
|
|
[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] ... [30948]
(Új hozzászóláshoz lépj be)