Tabella
 
1. Mezőkövesd 6  13
2. Csákvár
6
 13
3. Honvéd 5  12
4. Vasas 6  12
5. Szeged 6  11
6. Karcag 6  11
7. Szentlőrinc 6  8
8. Békéscsaba 6  8
9. Tiszakécske 6
 8

10.

Ajka 6  7
11. Kecskemét 5  6

12.

Soroksár

6

 6

13. VIDEOTON 6  5
14. BVSC 6  4
15. Budafok 6  4
16. Kozármisleny 6  2
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Interjú Simek Péterrel
A Székesfehérvárról távozó játékossal az FC Fehérvár honlapja készített interjút.
 
Hogy kerültél képbe a Politechnikánál?
- Beajánlottak Haginak. Kapott rólam DVD-ket, amiken megnézhette a Gyõr és az Újpest elleni bajnokit, valamint az MTK elleni kupameccset. Megtetszettem neki, így szorgalmazta a leigazolásomat.
- Mikor döntötted el, hogy belevágsz a légiós életbe?
- December legvégén tudtam meg, hogy leigazolna a Temesvár. Elsõre elvetettem ezt az ötletet, de aztán tovább gondolkodtam.
- Mi az ami meggyõzött?
- Négy dolog miatt döntöttem így. Ezzel az igazolással sokat keres rajtam az FC Fehérvár, Hagi neve garancia a minõségi munkára, könnyebb a román bajnokságból jó nevû csapatba szerzõdni és a feltételeimet is elfogadták leendõ csapatom vezetõi.
- Milyen körülmények várnak odakint?
- Néhány éve játszottam már a temesvári stadionban, akkor elég lepusztult volt, de a tulajdonosváltás után felújították, így most már nagyon szép a létesítmény.
- Hogyan kezdesz neki az új életednek?
- Amikor visszaérkezünk az edzõtáborból, lakást fogok keresni, amit a szerzõdés szerint a klub bérel majd nekem. Ha megtaláltam az ideális otthont, barátnõm is csatlakozik hozzám. Az edzések mellett igyekszünk majd megismerni Temesvárt és a román nyelvvel is szeretnék megbirkózni, hiszen én is elvárnám egy külfölditõl Magyarországon, hogy néhány szót beszéljen magyarul.
2006.01.12. 13:35
 
Vissza    Nyomtatás