Tabella
 
1. Vasas 25 55
2. Honvéd
25
51
3. Kecskemét 25 42
4. Mezőkövesd 25 42
5. Csákvár 25 37
6. VIDEOTON 25 36
7. Kozármisleny 25 35
8. Karcag 25 34
9. Tiszakécske 25
33

10.

Szeged 25 32
11. Ajka 25 31

12.

BVSC

25

31

13. Soroksár 25 23
14. Békéscsaba 25 23
15. Budafok 25 22
16. Szentlőrinc 25 20
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Várhidi Péter segítői is távoznak a csapattól

A szombaton aláírt szerződés értelmében 2003. január elsejétől lesz Bicskei Bertalan a Videoton vezetőedzője. Mivel Maráczi Endre ügyvezető vasárnap reggel külföldre utazott, néhány részletről nem sikerült új információkat szerezni.
A volt vezetőedzővel, Várhidi Péterrel együtt távozik Herédi Attila pályaedző is, míg a fehérváriak eddigi kapusedzőjét, Tőkés Lászlót az osztrák Kirschlag hívja első számú szakvezetőnek.
 

Tőkés László korábban három éven át védett az osztrák együttesben, majd öt esztendeig edzősködött Ausztriában. Innen a régi kapcsolat, és a Kirschlag vezetősége szeretné, ha az egykori tréner visszatérne. Laci (is) maradni szeretett volna, de míg a külföldi megkeresése komolynak bizonyult, addig itthon semmi biztatót nem lehet tapasztalni, bizonytalan minden.Ezúton is sok sikert kívánunk neki és reméljük,ha ideje engedi sokszor kilátogat a fehérvári stadionba !


Az biztos – és erről beszélt Bicskei Bertalan is –, hogy a csapat január hatodikán kezdi a felkészülést, de hogy milyen összeállítású játékoskerettel, az az új év első napjaiban dőlhet el. A szabadlistára tett játékosok (Hamar István, Onyeabor Monye, Pomper Tibor, Predrag Gajics és Vasas Zoltán) iránt van érdeklődés, de eddig egyetlen klubbal sem zajlott olyan tárgyalás, amelyet érdeminek mondhatnánk.
A Videotonnál a jövőben Gáspár József kapusedzőként dolgozik majd, Weimper István az egyik pályaedző , míg a másik segítő,a Ferencváros korábbi csatára, az Albániában és legutóbb a BVSC-nél dolgozó Dzurják József lesz.
2002.12.30. 10:02
 
Vissza    Nyomtatás