Tabella
 
1. Vasas 29 61
2. Honvéd
29
59
3. Kecskemét 29 51
4. Mezőkövesd 29 46
5. Kozármisleny 29 45
6. Csákvár 29 43
7. VIDEOTON 29 39
8. BVSC 29 38
9. Szeged 29
36

10.

Tiszakécske* 29 35
11. Karcag 29 35

12.

Ajka

29

33

13. Soroksár 29 30
14. Szentlőrinc 29 30
15. Budafok 29 26
16. Békéscsaba 29 25
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Vidi kapitánya dobogót és Loki-verést vár a tavasztól
Koller Ákos kiváló erőben érzi magát, s a pályán akarja megmutatni, hogy 35 évesen sem lehet leírni őt. A fehérvári bekk szerint Garancsi István tulajdonos érkeztével a rend és a nyugalom is beköltözött az öltözőbe, aminek rövid időn belül az eredményességen is látszódnia kell. Koller győzelmekkel számol a tavaszi szezon első három fordulójában.
 
– 2007 decembere, vagyis amióta Garancsi István a klub többségi tulajdonosa, vele együtt a biztonság is beköltözött az öltözőbe, a Sóstói Stadionba. Sajnos, korábban nem ez volt a jellemző – nyilatkozta a bekk a Fejér Megyei Hírlapnak.

Koller arról is beszélt, mit vár a tavasztól.

- Amennyiben mindenki a saját dolgával foglalkozik, akkor elérjük a kitűzött célt, a negyedik helyet, hiszen csak négy pont a hátrányunk. De szerencsés esetben ebből még dobogó is lehet, arról sem mondtunk le.

Az fmh.hu-n azt is kifejtette a Fehérvár korelnöke, hogy miként képzeli el a bajnoki rajtot. Szerinte a Siófok elleni nyitómeccs lehet a kulcsmérkőzés.

- Egyértelműen győzelmet, mert az első meccs nagyon fontos. Nehéz lesz, de ha nyerünk szombaton a Siófok ellen, úgy azt követően a Haladás és a Debrecen elleni mérkőzést is behúzzuk - mondta a védő, aki néhány szót saját magáról is ejtett.

- Jó erőben vagyok, a formám is egyre jobb. Szeretném bebizonyítani, hogy a különböző állításokkal szemben nem vagyok még öreg, s helyem van a csapatban.

(pepsifoci.hu)

2009.02.17. 10:34
 
Vissza    Nyomtatás