Az NB1 2020/21-es programja
 Elkészült a 2020/21-es évad sorsolása
 
Az mlsz.hu tájékoztatása szerint pénteken, szombaton vagy vasárnap lehet mérkőzést rendezni az NB I-ben a nemzetközi kupameccsek, valamint annak érdekében, hogy az M4 Sport minél több találkozót élőben tudjon közvetíteni.
 

A további pontos kezdési időpontokról később dönt a szövetség.


PDF formátumban letölthető ITT!

 

NB I, 2020–2021


1. FORDULÓ
AUGUSZTUS 14., péntek
18:15: MTK Budapest–Ferencváros 1-1
AUGUSZTUS 15., szombat
16:30: Paksi FC–Újpest FC 1-2
18:35 Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC 3-3
AUGUSZTUS 16., vasárnap
16:55: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd 2-1
19:00: Puskás Akadémia–Budapest Honvéd COVID
AUGUSZTUS 17., hétfő
19:00: Budafoki MTE–Kisvárda 2-1
 
2. FORDULÓ
AUGUSZTUS 21., péntek
16:30: Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC 1-1
19:00: MTK Budapest–Budapest Honvéd 3-1
AUGUSZTUS 22., szombat
16:30: Kisvárda–Puskás Akadémia COVID IX.4. 0-3
18:45: Ferencváros–Diósgyőri VTK BL
21:00 Mol Fehérvár FC–Paksi FC 2-2
AUGUSZTUS 23., vasárnap
17:45: Újpest FC–Budafoki MTE 1-1

 

augusztus 27.

EL selejtező 1. forduló

 

18.30: MOL FEHÉRVÁR FC–Bohemian FC Dublin (ír) 1-1 büntetőkkel 4-2

 
3. FORDULÓ

AUGUSZTUS 28., péntek
20.00: Diósgyőri VTK–MTK Budapest 1-1
AUGUSZTUS 29., szombat 
20:30: Paksi FC–Mezőkövesd 1-2
AUGUSZTUS 30., vasárnap
17:45: Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros 1-2
20:00 Puskás Akadémia–Újpest FC 3-2

17:45 Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC 1-4

20:00: Budapest Honvéd–Kisvárda 1-2

 

Nemzeti Válogatott - szünet

2020. szeptember 03., csütörtök 

20:45 Törökország - Magyarország 0-1

 

2020. szeptember 06., vasárnap

18:00 Magyarország - Oroszország 2-3

 

4. FORDULÓ, szeptember 11-13.
Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd 2-4
MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC 0-3
Ferencváros–Paksi FC 5-0
Mezőkövesd–Budafoki MTE 1-0
Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia 3-1

Újpest FC–Kisvárda 2-4

 

szeptember 17.

EL selejtező 2. forduló

19:00 Hibernians - Videoton FC 0-1

 

szeptember 20.

Magyar Kupa

Tiszaföldvár - Videoton FC 0-5

 

szeptember 24.

EL selejtező 3. forduló
Videoton FC - Servette / Reims 0-0 ( büntetőkkel: 4-1 )


5. FORDULÓ, szeptember 26.
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 1-0
Budafoki MTE–Ferencváros BL/EL 01.27.
Paksi FC–MTK Budapest 4-0
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK 3-1
Kisvárda–Mol Fehérvár FC EL 01.27.
Budapest Honvéd–Újpest FC 1-2
 

október 1.

EL Play-Off

Standard de Liège / Vojvodina - Videoton FC 3-1


6. FORDULÓ, október 3.-4.
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd 2-4
Diósgyőri VTK–Paksi FC 1-2
MTK Budapest–Budafoki MTE 1-2
Ferencváros–Puskás Akadémia 2--1
Mezőkövesd–Kisvárda 1-2
Mol Fehérvár FC–Újpest FC

 

Nemzeti Válogatott - szünet

2020. október 08., csütörtök 

20:45 Bulgária - Magyarország 1-3

 

2020. október 11., vasárnap 

20:45 Szerbia - Magyarország 0-1

 

2020. október 14., szerda

20:45 Oroszország - Magyarország 0-0


7. FORDULÓ, október 16-18.
Puskás Akadémia–MTK Budapest 0-3
Budafoki MTE–Diósgyőri VTK 2-1
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC 3-1
Újpest FC–Mezőkövesd 1-0
Kisvárda–Ferencváros 0-2
Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC 2-2

 

október 22.

EL csoportmérkőzés 1.

 

8. FORDULÓ, október 24.
Paksi FC–Budapest Honvéd 0-0
Zalaegerszegi TE FC–Budafoki MTE 1-3
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Kisvárda 1-1
Ferencváros–Újpest FC 2-0
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC 1-2

 

október 29.

EL csoportmérkőzés 2.
 

9. FORDULÓ, október 31.
Puskás Akadémia–Zalaegerszegi TE FC
Budafoki MTE–Paksi FC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros 
Újpest FC–MTK Budapest
Kisvárda–Diósgyőri VTK
Budapest Honvéd–Mezőkövesd

 

november 5.

EL csoportmérkőzés 3.

 

10. FORDULÓ, november 7.
Budafoki MTE–Budapest Honvéd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda
Diósgyőri VTK–Újpest FC
MTK Budapest–Mol Fehérvár FC
Ferencváros–Mezőkövesd

 

Nemzeti Válogatott - szünet

2020. november 15., vasárnap

20:45 Magyarország - Szerbia

 

2020. november 18., szerda

20:45 Magyarország - Törökország

 

11. FORDULÓ, november 21.
Puskás Akadémia–Budafoki MTE
Mezőkövesd–MTK Budapest
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda–Paksi FC
Budapest Honvéd–Ferencváros

 

november 26.

EL csoportmérkőzés 4.

 

12. FORDULÓ, november 28.
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
Kisvárda–Budafoki MTE
Újpest FC–Paksi FC
Mezőkövesd–Diósgyőri VTK
Mol Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC
Ferencváros–MTK Budapest
 

december 3.

EL csoportmérkőzés 5.


13. FORDULÓ, december 5.
Diósgyőri VTK–Ferencváros
Zalaegerszegi TE FC–Mezőkövesd
Paksi FC–Mol Fehérvár FC
Budafoki MTE–Újpest FC
Puskás Akadémia–Kisvárda
MTK Budapest–Budapest Honvéd

 

december 10.

EL csoportmérkőzés 6.


14. FORDULÓ, december 12.
Újpest FC–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár FC–Budafoki MTE
Mezőkövesd–Paksi FC
Ferencváros–Zalaegerszegi TE FC
MTK Budapest–Diósgyőri VTK
Kisvárda–Budapest Honvéd

15. FORDULÓ, december 16.
Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK
Zalaegerszegi TE FC–MTK Budapest
Paksi FC–Ferencváros
Budafoki MTE–Mezőkövesd
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár FC
Kisvárda–Újpest FC

16. FORDULÓ, december 19.
Mezőkövesd–Puskás Akadémia
Ferencváros–Budafoki MTE
MTK Budapest–Paksi FC
Diósgyőri VTK–Zalaegerszegi TE FC
Mol Fehérvár FC–Kisvárda
Újpest FC–Budapest Honvéd

 


*********TÉLI SZÜNET********



17. FORDULÓ, január 23.
Budapest Honvéd–Zalaegerszegi TE FC
Paksi FC–Diósgyőri VTK
Budafoki MTE–MTK Budapest
Puskás Akadémia–Ferencváros
Kisvárda–Mezőkövesd
Újpest FC–Mol Fehérvár FC

18. FORDULÓ, január 30.
MTK Budapest–Puskás Akadémia
Diósgyőri VTK–Budafoki MTE
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC
Mezőkövesd–Újpest FC
Ferencváros–Kisvárda
Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd

19. FORDULÓ, február 3.
Budapest Honvéd–Paksi FC
Budafoki MTE–Zalaegerszegi TE FC
Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK
Kisvárda–MTK Budapest
Újpest FC–Ferencváros
Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd

20. FORDULÓ, február 6.
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia
Paksi FC–Budafoki MTE
Ferencváros–Mol Fehérvár FC
MTK Budapest–Újpest FC
Diósgyőri VTK–Kisvárda
Mezőkövesd–Budapest Honvéd

21. FORDULÓ, február 13.
Budapest Honvéd–Budafoki MTE
Puskás Akadémia–Paksi FC
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC
Újpest FC–Diósgyőri VTK
Mol Fehérvár FC–MTK Budapest
Mezőkövesd–Ferencváros

22. FORDULÓ, február 20.
Budafoki MTE–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Mezőkövesd
Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC
Zalaegerszegi TE FC–Újpest FC
Paksi FC–Kisvárda
Ferencváros–Budapest Honvéd

23. FORDULÓ, február 27.
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Budafoki MTE–Kisvárda
Paksi FC–Újpest FC
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd
Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC
MTK Budapest–Ferencváros

24. FORDULÓ, március 6.
Ferencváros–Diósgyőri VTK
Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC
Mol Fehérvár FC–Paksi FC
Újpest FC–Budafoki MTE
Kisvárda–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–MTK Budapest

25. FORDULÓ, március 13.
Puskás Akadémia–Újpest FC
Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC
Paksi FC–Mezőkövesd
Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros
Diósgyőri VTK–MTK Budapest
Budapest Honvéd–Kisvárda

26. FORDULÓ, március 20.
Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd
MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC
Ferencváros–Paksi FC
Mezőkövesd–Budafoki MTE
Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia
Újpest FC–Kisvárda

27. FORDULÓ, április 3.
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
Budafoki MTE–Ferencváros
Paksi FC–MTK Budapest
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK
Kisvárda–Mol Fehérvár FC
Budapest Honvéd–Újpest FC

28. FORDULÓ, április 10.
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK–Paksi FC
MTK Budapest–Budafoki MTE
Ferencváros–Puskás Akadémia
Mezőkövesd–Kisvárda
Mol Fehérvár FC–Újpest FC

29. FORDULÓ, április 17.
Puskás Akadémia–MTK Budapest
Budafoki MTE–Diósgyőri VTK
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC
Újpest FC–Mezőkövesd
Kisvárda–Ferencváros
Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC

30. FORDULÓ, április 24.
Paksi FC–Budapest Honvéd
Zalaegerszegi TE FC–Budafoki MTE
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Kisvárda
Ferencváros–Újpest FC
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC

31. FORDULÓ, május 1.
Puskás Akadémia–Zalaegerszegi TE FC
Budafoki MTE–Paksi FC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros
Újpest FC–MTK Budapest
Kisvárda–Diósgyőri VTK
Budapest Honvéd–Mezőkövesd

32. FORDULÓ, május 8.
Budafoki MTE–Budapest Honvéd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda
Diósgyőri VTK–Újpest FC
MTK Budapest–Mol Fehérvár FC
Ferencváros–Mezőkövesd

33. FORDULÓ, május 15.
Puskás Akadémia–Budafoki MTE
Mezőkövesd–MTK Budapest
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda–Paksi FC
Budapest Honvéd–Ferencváros

 

 

 

 
2020.07.14. 22:08
 
Vissza    Nyomtatás