Az NB1 2021/22-es programja
 Elkészült a 2020/21-es évad sorsolása
 
Az mlsz.hu tájékoztatása szerint pénteken, szombaton vagy vasárnap lehet mérkőzést rendezni az NB I-ben a nemzetközi kupameccsek, valamint annak érdekében, hogy az M4 Sport minél több találkozót élőben tudjon közvetíteni.
 

A további pontos kezdési időpontokról később dönt a szövetség.

 

LABDARÚGÓ NB I, 2021–2022


1. FORDULÓ
Július 30., péntek:
Paksi FC–Mezőkövesd 2–3
Gyirmót FC Győr–MTK Budapest 1–1
Július 31., szombat:
Ferencváros–Kisvárda 1–2
Budapest Honvéd–Debreceni VSC 1–4
Augusztus 1., vasárnap:
Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC 1–1
Újpest FC–Puskás Akadémia 1–2

 

2. FORDULÓ
Augusztus 6., péntek

Kisvárda–Gyirmót FC Győr 2–1
Augusztus 7., szombat
Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC 3–2
MTK Budapest–Budapest Honvéd 1–0
Augusztus 8., vasárnap
Debreceni VSC–Újpest FC 2–2
Puskás Akadémia–Paksi FC 1–6
Szeptember 22., szerda
Mol Fehérvár FC–Ferencváros 0–1

 

3. FORDULÓ
Augusztus 13., péntek
MTK Budapest–Kisvárda 1–2
Augusztus 14., szombat
Paksi FC–Debreceni VSC 3–3
Ferencváros–Mezőkövesd 4–1
Gyirmót FC Győr–Mol Fehérvár FC 1–1
Augusztus 15., vasárnap
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia 1–2-nél félbeszakadt
Újpest FC–Budapest Honvéd 1–1

 

4. FORDULÓ
Augusztus 21., szombat
Debreceni VSC–Zalaegerszegi TE FC 1–2
Mol Fehérvár FC–Kisvárda 2–1
Budapest Honvéd–Paksi FC 3–1
Augusztus 22., vasárnap
Mezőkövesd–Gyirmót FC Győr 0–0
Újpest FC–MTK Budapest 1–2
2022. január 26., szerda
19:00:
Puskás Akadémia–Ferencváros

 

5. FORDULÓ
Augusztus 27., péntek
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd 1–3
Augusztus 28., szombat
Kisvárda–Mezőkövesd 2–0
Ferencváros–Debreceni VSC 4–2
Mol Fehérvár FC–MTK Budapest 2–1
Augusztus 29., vasárnap
Gyirmót FC Győr–Puskás Akadémia 0–1
Paksi FC–Újpest FC 2–1

 

6. FORDULÓ
Szeptember 10., péntek

Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr 5–0
Szeptember 11., szombat

Budapest Honvéd–Ferencváros 0–1
Paksi FC–MTK Budapest 3–2
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC 2–2
Szeptember 12., vasárnap
Puskás Akadémia–Kisvárda 0–1
Szeptember 13., hétfő
Újpest–Zalaegerszeg 2–2

 

7. FORDULÓ
Szeptember 24., péntek
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC 2–5
Szeptember 25., szombat
MTK Budapest–Mezőkövesd 1–0
Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd 2–4
Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia 0–0
Szeptember 26., vasárnap
Kisvárda–Debreceni VSC 2–1
Ferencváros–Újpest FC 3–1

 

8. FORDULÓ
Október 1., péntek
Budapest Honvéd–Kisvárda 2–1
Október 2., szombat
Újpest FC–Gyirmót FC Győr 1–3
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 2–0
Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC 1–1
Október 3., vasárnap
Zalaegerszegi TE FC–MTK Budapest 2–0
Paksi FC–Ferencváros 1–3

 

9. FORDULÓ
Október 15., péntek

MTK Budapest–Puskás Akadémia 0–1
Október 16., szombat

Gyirmót FC Győr–Paksi FC 2–1
Ferencváros–Zalaegerszegi TE FC 1–2
Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd 2–1
Október 17., vasárnap
Kisvárda–Újpest FC 0–0
Mezőkövesd–Debreceni VSC 1–0

 

10. FORDULÓ
Október 22., péntek

Zalaegerszegi TE FC–Gyirmót FC Győr 2–1
Paksi FC–Kisvárda 2–2
Újpest FC–Mol Fehérvár FC 1–0
Október 24., vasárnap

DVSC–Puskás Akadémia FC 0–3
Budapest Honvéd–Mezőkövesd 2–3
Ferencvárosi TC–MTK Budapest 0–0

 

11. FORDULÓ
Október 29., péntek
Mol Fehérvár FC–Paksi FC 2–1
Október 30., szombat
Mezőkövesd–Újpest FC 2–2
MTK Budapest–Debreceni VSC1–1
Gyirmót FC Győr–Ferencváros 0–2
Október 31., vasárnap
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC 5–0
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd 3–1

 

12. FORDULÓ
November 5., péntek
MTK Budapest–Gyirmót FC Győr 0–3
November 6., szombat
Mezőkövesd–Paksi FC 2–1
Debreceni VSC–Budapest Honvéd 5–3
Puskás Akadémia–Újpest FC 2–1
November 7., vasárnap
Kisvárda–Ferencváros 0–4
Mol Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC 3–0

 

13. FORDULÓ
November 19., péntek
Zalaegerszegi TE FC–Mezőkövesd 1–1
November 20., szombat

Paksi FC–Puskás Akadémia 4–1
Gyirmót FC Győr–Kisvárda 1–1
Újpest FC–Debreceni VSC 3–1
November 21., vasárnap
17.30:
Ferencváros–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
19.45: Budapest Honvéd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

 

14. FORDULÓ
November 27., szombat

14.45: Kisvárda–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
17.00: Mol Fehérvár FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
19.30: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
November 28., vasárnap
13.30: Debreceni VSC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
15.45: Puskás Akadémia–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Mezőkövesd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

 

15. FORDULÓ
December 3., péntek
20.00:
Paksi FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
December 4., szombat
13.00:
Gyirmót FC Győr–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+)
15.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.30: Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+)
December 5., vasárnap
13.30:
Kisvárda–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
16.00: MTK Budapest–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

 

16. FORDULÓ
December 11., szombat

15.45: Puskás Akadémia–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport+)
17.15: Budapest Honvéd–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
19.30: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
December 12., vasárnap
13.30:
Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport+)
16.30: Debreceni VSC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
18.45: Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport)

 

17. FORDULÓ
December 18., szombat
14.45:
Ferencváros–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
17.00: MTK Budapest–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
December 19., vasárnap
13.00:
Kisvárda–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
16.30: Gyirmót FC Győr–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+)
18.45: Zalaegerszegi TE FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport+)

 

18. FORDULÓ
2022. január 29.

Budapest Honvéd–Gyirmót FC Győr
Újpest FC–Ferencváros
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár FC
Debreceni VSC–Kisvárda
Mezőkövesd–MTK Budapest

19. FORDULÓ
2022. február 5.

MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC
Ferencváros–Paksi FC
Gyirmót FC Győr–Újpest FC
Kisvárda–Budapest Honvéd
Mol Fehérvár FC–Debreceni VSC
Mezőkövesd–Puskás Akadémia

20. FORDULÓ
2022. február 12.

Paksi FC–Gyirmót FC Győr
Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros
Debreceni VSC–Mezőkövesd
Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC
Újpest FC–Kisvárda
Puskás Akadémia–MTK Budapest

21. FORDULÓ
2022. február 19.

MTK Budapest–Ferencváros
Gyirmót FC Győr–Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda–Paksi FC
Mol Fehérvár FC–Újpest FC
Mezőkövesd–Budapest Honvéd
Puskás Akadémia–Debreceni VSC

22. FORDULÓ
2022. február 26.

Ferencváros–Gyirmót FC Győr
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
Újpest FC–Mezőkövesd
Paksi FC–Mol Fehérvár FC
Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda
Debreceni VSC–MTK Budapest

23. FORDULÓ
2022. március 5.

Gyirmót FC Győr–MTK Budapest
Ferencváros–Kisvárda
Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC
Paksi FC–Mezőkövesd
Újpest FC–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–Debreceni VSC

24. FORDULÓ
2022. március 12.

Debreceni VSC–Újpest FC
Puskás Akadémia–Paksi FC
Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros
Kisvárda–Gyirmót FC Győr
MTK Budapest–Budapest Honvéd

25. FORDULÓ
2022. március 19.

Gyirmót FC Győr–Mol Fehérvár FC
Ferencváros–Mezőkövesd
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia
Paksi FC–Debreceni VSC
Újpest FC–Budapest Honvéd
MTK Budapest–Kisvárda

26. FORDULÓ
2022. április 2.

Újpest FC–MTK Budapest
Budapest Honvéd–Paksi FC
Debreceni VSC–Zalaegerszegi TE FC
Puskás Akadémia–Ferencváros
Mezőkövesd–Gyirmót FC Győr
Mol Fehérvár FC–Kisvárda

27. FORDULÓ
2022. április 9.

Gyirmót FC Győr–Puskás Akadémia
Ferencváros–Debreceni VSC
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd
Paksi FC–Újpest FC
Kisvárda–Mezőkövesd
MTK Budapest–Mol Fehérvár FC

28. FORDULÓ
2022. április 16.

Paksi FC–MTK Budapest
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC
Budapest Honvéd–Ferencváros
Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr
Puskás Akadémia–Kisvárda
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC

29. FORDULÓ
2022. április 23.

Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd
Ferencváros–Újpest FC
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC
Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia
Kisvárda–Debreceni VSC
MTK Budapest–Mezőkövesd

30. FORDULÓ
2022. április 30.

Zalaegerszegi TE FC–MTK Budapest
Paksi FC–Ferencváros
Újpest FC–Gyirmót FC Győr
Budapest Honvéd–Kisvárda
Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC
Puskás Akadémia–Mezőkövesd

31. FORDULÓ
2022. május 4.

Gyirmót FC Győr–Paksi FC
Ferencváros–Zalaegerszegi TE FC
Mezőkövesd–Debreceni VSC
Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd
Kisvárda–Újpest FC
MTK Budapest–Puskás Akadémia

32. FORDULÓ
2022. május 7.

Ferencváros–MTK Budapest
Zalaegerszegi TE FC–Gyirmót FC Győr
Paksi FC–Kisvárda
Újpest FC–Mol Fehérvár FC
Budapest Honvéd–Mezőkövesd
Debreceni VSC–Puskás Akadémia

33. FORDULÓ
2022. május 14.

Gyirmót FC Győr–Ferencváros
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Mezőkövesd–Újpest FC
Mol Fehérvár FC–Paksi FC
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC
MTK Budapest–Debreceni VSC

 
2020.07.14. 22:08
 
Vissza    Nyomtatás