Az NB1 2022/23-es programja, eredményei
 
 
 

A bajnokság lebonyolítása nem változott, 33 fordulót, vagyis három 11 fordulóból álló kört játszanak egymással a csapatok. Az első körben pályaválasztó együttesek a hazai pályán játszó csapatok a harmadik körben is.
 

Az őszi szezon 2022. július 29-től november 12-ig tart (a korai zárás oka a katari világbajnokság), a tavaszi szezon 2023. január végén kezdődik és május utolsó hétvégéjén ért vége.

LABDARÚGÓ NB I, 2022–2023

ŐSZ

1. FORDULÓ
Július 29., péntek
Budapest Honvéd–Zalaegerszegi TE FC 0–1
Július 30., szombat
Kecskeméti TE–Vasas FC 0–0
Újpest FC–Mezőkövesd 1–1
Július 31., vasárnap
Kisvárda–Debreceni VSC 2–2
Paksi FC–Mol Fehérvár 2–0
Ferencváros–Puskás Akadémia 1–0
 

2. FORDULÓ
Augusztus 5., péntek
Vasas FC–Paksi FC 2–2
Augusztus 6., szombat

Debreceni VSC–Kecskeméti TE 1–1
Augusztus 7., vasárnap
KisvárdaMezőkövesd 4–2
Puskás Akadémia–Újpest FC 2–0
Mol Fehérvár–Budapest Honvéd 4–0

2023. január 24., kedd
18.30: Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros


3. FORDULÓ
Augusztus 12., péntek
DVSC–Vasas 1–1
Augusztus 13., szombat
Kecskemét–Mezőkövesd 1–0
Újpest–ZTE 1–1
Augusztus 14., vasárnap
Kisvárda–Puskás Akadémia 1–1
Ferencváros–Mol Fehérvár 4–0
Budapest Honvéd–Paks 3–3


4. FORDULÓ
Augusztus 19., péntek
Puskás Akadémia FC–Kecskeméti TE 1–1
Augusztus 21., vasárnap
ZTE FC–Kisvárda 1–3
Vasas FC–Budapest Honvéd 1–2
Augusztus 22., hétfő
Mezőkövesd Zsóry FC–DVSC 4–2
Október 10., hétfő
MOL Fehérvár–Újpest 0–1
2023. február 1., szerda
18.30: Paks–Ferencváros


5. FORDULÓ
Augusztus 26., péntek

Újpest FC-Paksi FC 2–3
Augusztus 27., szombat
Mezőkövesd Zsóry FC–Vasas FC 1–1
Kecskeméti TE–Zalaegerszegi TE FC 3–1
Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC 1–1
Augusztus 28., vasárnap
Kisvárda–Mol Fehérvár FC 3–1
Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd 3–1


6. FORDULÓ
Augusztus 30., kedd
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 1–0
Zalaegerszeg–Debreceni VSC 4–2
Augusztus 31., szerda
Paks–Kisvárda 1–3
Mol Fehérvár FC–Kecskeméti TE 2–1
Vasas FC–Ferencvárosi TC 0–1
Szeptember 1., csütörtök
Budapest Honvéd–Újpest FC 0–0

 

7. FORDULÓ
Szeptember 2., péntek
Mezőkövesd Zsóry FC–Zalaegerszegi TE FC 0–5
Szeptember 3., szombat
Kecskeméti TE–Paksi FC 3–1
Vasas FC–Puskás Akadémia FC 1–1
Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC 1–0
Szeptember 4., vasárnap
Kisvárda–Budapest Honvéd 0–1
Újpest FC–Ferencvárosi TC 0–6


8. FORDULÓ

Szeptember 10., szombat
Paks–DVSC 1–0
Budapest Honvéd–Kecskemét 0–0
Mol Fehérvár–Mezőkövesd 2–1
Szeptember 11., vasárnap
ZTE–Puskás Akadémia 1–2
Ferencváros–Kisvárda 3–0
Újpest–Vasas 2–1
 

9. FORDULÓ
Szeptember 30., péntek
Mezőkövesd–Paks 1–2
Október 1., szombat
Újpest–Kisvárda 4–0
DVSC–Budapest Honvéd 4–3
Vasas–ZTE 1–1
Október 2., vasárnap
Kecskemét–Ferencváros 2–0
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár 1–1

 

10. FORDULÓ
Október 7., péntek
Mol Fehérvár–ZTE 1–1
Újpest–Kecskemét 1–2
Október 8., szombat 
Kisvárda–Vasas 2–0
Budapest Honvéd–Mezőkövesd 2–2
Október 9., vasárnap  
Paksi FC–Puskás Akadémia 1–3
Ferencváros–DVSC 2–0

 

 

11. FORDULÓ
Október 14., péntek
Kecskemét–Kisvárda 3–3
Október 15., szombat
ZTE–Paks 3–0
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd 1–0
Vasas–Mol Fehérvár 2–0
Október 16., vasárnap
DVSC–Újpest 4–1
Mezőkövesd–Ferencváros 2–1

 

12. FORDULÓ
Október 21., péntek

Vasas FC–Kecskeméti TE 1–2
Október 22., szombat
ZTE–Budapest Honvéd 0–2
Mol Fehérvár–Paks 1–1
Puskás Akadémia–Ferencváros 2–4
Október 24., hétfő
Mezőkövesd–Újpest 1–0
DVSC–Kisvárda 2–3

 

13. FORDULÓ
Október 29.
Mezőkövesd–Kisvárda 1–1
Október 29., szombat
Budapest Honvéd–Fehérvár 0–1
Kecskemét–DVSC 2–2
Paks–Vasas 0–1
Október 30., vasárnap
Újpest–Puskás Akadémia 3–3
Ferencváros–ZTE 2–1

 

14. FORDULÓ
November 5., szombat

Mezőkövesd–Kecskemét 2–1
Puskás Akadémia–Kisvárda 0–1
ZTE–Újpest 1–0
November 6., vasárnap
Vasas–DVSC 0–3
Paks–Budapest Honvéd 5–0
Mol Fehérvár–Ferencváros 2–2

 

15. FORDULÓ
November 8., kedd
Kisvárda–ZTE 3–0
Kecskemét–Puskás Akadémia 1–1
November 9., szerda
DVSC–Mezőkövesd 1–0
Ferencváros–Paks 3–2
Újpest–Mol Fehérvár 2–0
November 10., csütörtök
Budapest Honvéd–Vasas 2–0

 

16. FORDULÓ
November 12., szombat
Puskás Akadémia–DVSC 2–1
Paks–Újpest 3–1
ZTE–Kecskemét 0–0
November 13., vasárnap
Mol Fehérvár–Kisvárda 4–1
Budapest Honvéd–Ferencváros 0–2

Vasas–Mezőkövesd 1–0

 

 

TAVASZ

 

 

17. FORDULÓ
Január 28.

Újpest–Budapest Honvéd
Kisvárda–Paks
Kecskemét–Mol Fehérvár
DVSC–ZTE
Mezőkövesd–Puskás Akadémia
Ferencváros–Vasas

 

18. FORDULÓ
Február 4.

ZTE–Mezőkövesd
Mol Fehérvár–DVSC
Paks–Kecskemét
Budapest Honvéd–Kisvárda
Ferencváros–Újpest
Puskás Akadémia–Vasas

 

19. FORDULÓ
Február 11.

Vasas–Újpest
Kisvárda–Ferencváros
Kecskemét–Budapest Honvéd
DVSC–Paks
Mezőkövesd–Mol Fehérvár
Puskás Akadémia–ZTE

 

20. FORDULÓ
Február 18.

Paks–Mezőkövesd
Budapest Honvéd–DVSC
Ferencváros–Kecskemét
Kisvárda–Újpest
Mol Fehérvár–Puskás Akadémia
ZTE–Vasas

 

21. FORDULÓ
Február 25.

Vasas–Kisvárda
Kecskemét–Újpest
DVSC–Ferencváros
Mezőkövesd–Budapest Honvéd
Puskás Akadémia–Paks
ZTE–Mol Fehérvár

 

22. FORDULÓ
Március 4.

Ferencváros–Mezőkövesd
Újpest–DVSC
Kisvárda–Kecskemét
Paks–ZTE
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár–Vasas

 

23. FORDULÓ
Március 11.

Kecskemét–Vasas
Kisvárda–DVSC
Újpest–Mezőkövesd
Ferencváros–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–ZTE
Paks–Mol Fehérvár

 

24. FORDULÓ
Március 18.
Mezőkövesd–Kisvárda
DVSC–Kecskemét
Mol Fehérvár–Budapest Honvéd
ZTE–Ferencváros
Puskás Akadémia–Újpest
Vasas–Paks

 

25. FORDULÓ
Április 1.
DVSC–Vasas
Kecskemét–Mezőkövesd
Kisvárda–Puskás Akadémia
Újpest–ZTE
Ferencváros–Mol Fehérvár
Budapest Honvéd–Paks 

 

26. FORDULÓ
Április 8.
Mezőkövesd–DVSC
Paks–Ferencváros
Fehérvár–Újpest
ZTE–Kisvárda
Puskás Akadémia–Kecskemét
Vasas–Budapest Honvéd

 

27. FORDULÓ
Április 15.
Mezőkövesd–Vasas
DVSC–Puskás Akadémia
Kecskemét–ZTE
Kisvárda–Mol Fehérvár
Újpest–Paks
Ferencváros–Budapest Honvéd

 

28. FORDULÓ
Április 22.
Budapest Honvéd–Újpest
Paks–Kisvárda
Mol Fehérvár–Kecskemét
ZTE–DVSC
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
Vasas–Ferencváros 

 

29. FORDULÓ
Április 29.
Mezőkövesd–ZTE
DVSC–Mol Fehérvár
Kecskemét–Paks
Kisvárda–Budapest Honvéd
Újpest–Ferencváros
Vasas–Puskás Akadémia

 

30. FORDULÓ
Május 6.
Újpest–Vasas
Ferencváros–Kisvárda
Budapest Honvéd–Kecskemét
Paks–DVSC
Mol Fehérvár–Mezőkövesd
ZTE–Puskás Akadémia

 

31. FORDULÓ
Május 13.
Mezőkövesd–Paks
DVSC–Budapest Honvéd
Kecskemét–Ferencváros
Kisvárda–Újpest
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár
Vasas–ZTE 

 

32. FORDULÓ
Május 20.
Kisvárda–Vasas
Újpest–Kecskemét
Ferencváros–DVSC
Budapest Honvéd–Mezőkövesd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár–ZTE 

 

33. FORDULÓ
Május 27.
Mezőkövesd–Ferencváros
DVSC–Újpest
Kecskemét–Kisvárda
ZTE–Paks
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Vasas–Mol Fehérvár
 
 
 
2022.10.03. 11:22
 
Vissza    Nyomtatás