Az NB1 2023/24-es programja
 
 
 

LABDARÚGÓ NB1 2023-2024

1. FORDULÓ
Július 28., péntek
MTK–Paks 1–1
Július 29., szombat
DVTK–Puskás Akadémia 0–1
Újpest–Fehérvár 2–1
Július 30., vasárnap
ZTE–Kisvárda 0–2
Július 31., hétfő
DVSC–Mezőkövesd 3–1
Szeptember 27., szerda
19.00:
 Ferencváros–Kecskemét (Tv: M4 Sport)

 

2. FORDULÓ
Augusztus 4., péntek
Puskás Akadémia–Újpest 3–3
Augusztus 5., szombat
Mezőkövesd–DVTK 2–4
Augusztus 6., vasárnap
Fehérvár–Ferencváros 3–5
ZTE–MTK Budapest 2–1
Augusztus 7., hétfő
Kecskemét–Kisvárda 3-1
Szeptember 27., szerda
19.00: Paks–DVSC

 

3. FORDULÓ
Augusztus 11., péntek
MTK Budapest–Kisvárda 0–0
Augusztus 12., szombat
Újpest–Mezőkövesd 1–1
DVTK–Paks 1–1
Augusztus 13., vasárnap
DVSC–ZTE 1–0
Ferencváros–Puskás Akadémia 1–2
Kecskemét–Fehérvár 1–0

4. FORDULÓ
Augusztus 18., péntek
Puskás Akadémia FC–Fehérvár FC 2–2
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK 1–3
Augusztus 19., szombat
MTK Budapest–Kecskeméti TE 1–0
Paksi FC–Újpest FC 3–0
Augusztus 21., hétfő
Debreceni VSC–Kisvárda 4–1
December 6., szerda
20.00: Mezőkövesd-Zsóry–Ferencvárosi TC

5. FORDULÓ
Augusztus 26., szombat
Kecskeméti TE–Puskás Akadémia FC 4–1
Diósgyőri VTK–Kisvárda 2–0
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC 2–1
Augusztus 27., vasárnap
Debreceni VSC–MTK Budapest 1–3
Ferencvárosi TC–Paksi FC 6–1
Fehérvár FC–Mezőkövesd Zsóry 2–0

6. FORDULÓ
Szeptember 1., péntek
Újpest FC–Kisvárda 3–2
Szeptember 2., szombat
MTK Budapest–Diósgyőri VTK 2–1
Paksi FC–Fehérvár FC 2–0
Szeptember 3., vasárnap
Mezőkövesd Zsóry–Puskás Akadémia FC 3–1
Zalaegerszegi TE FC–Ferencvárosi TC 2–6
Debreceni VSC–Kecskeméti TE 2–0 

7. FORDULÓ

Szeptember 22., péntek
Kecskemét–Mezőkövesd 0–2
Szeptember 23., szombat

Puskás Akadémia–Paks 0–2
DVTK–DVSC 3–1
Újpest–MTK Budapest 0–2
Szeptember 24., vasárnap
Fehérvár–ZTE 3–3

DVSC–Újpest 1–2

Október 1., vasárnap

Fehérvár–Kisvárda 3–1

9. FORDULÓ

Október 6., péntek
Puskás Akadémia–Kisvárda 1–0
Október 7., szombat
Mezőkövesd–ZTE 1–2
Újpest–DVTK 2–0

 

10. FORDULÓ
Október 21., szombat
Kisvárda–Mezőkövesd 2–1
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC 2–5
Újpest FC–Kecskeméti TE 5–3
Október 22., vasárnap

11. FORDULÓ
Október 28.
, szombat

Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC 1–1
Október 29., vasárnap
Mezőkövesd–MTK Budapest 1–0
Paksi FC–Kisvárda 3–1

12. FORDULÓ
November 4.
, szombat
Mezőkövesd–Debreceni VSC 2–1

November 5., vasárnap
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC 0–1

Kecskeméti TE–Ferencváros 2–1

18.30: Paksi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+)

 

13. FORDULÓ
November 10., péntek
MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC 2–0
November 11., szombat
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd 2–0
Újpest FC–Puskás Akadémia FC 1–2
November 12., vasárnap

Ferencváros–Fehérvár FC 1–0

14. FORDULÓ
November 26., péntek
Paksi FC–Diósgyőri VTK 4–1
November 25., szombat
Kisvárda–MTK Budapest 3–1
Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC 1–2
Mezőkövesd–Újpest FC 4–0
November 26., vasárnap
Puskás Akadémia–Ferencváros 1–1
Fehérvár–Kecskemét 3–3

 

15. FORDULÓ
December 2., szombat
Kecskeméti TE–MTK Budapest 1–2
Fehérvár–Puskás Akadémia 3–1
Kisvárda–Debreceni VSC 0–0
December 3., vasárnap
Újpest–Paks 1–2
Diósgyőri VTK–Zalaegerszegi TE FC 0–3
Ferencváros–Mezőkövesd 0–0
 

16. FORDULÓ
December 8., péntek
Puskás Akadémia–Kecskeméti TE 3–0
December 9., szombat
MTK–Debreceni VSC 2–1
Zalaegerszegi TE FC–Újpest 1–1
December 10., vasárnap
Kisvárda–Diósgyőr 1–2
Mezőkövesd–Fehérvár 0–2
Paks–Ferencváros 3–2


 

 2024

 

 

A TAVASZI SZEZON

18. FORDULÓ
Február 2., péntek
MTK –Újpest 3–0 
Február 3., szombat
ZTE–Fehérvár 3–1
Kisvárda–FTC 1–3
DVSC–DVTK 2–2
Február 4., vasárnap
Mezőkövesd–Kecskemét 0–3
Paks–Puskás Akadémia 2–1

19. FORDULÓ
Február 6., kedd
Újpest FC–DVSC 1–2
FTC–MTK 5–1
Február 7., szerda
Kisvárda–Fehérvár 1–2
Puskás Akadémia–ZTE 0–1
Február 8., csütörtök
Mezőkövesd–Paks 0–1
Kecskemét–DVTK 2–1

20. FORDULÓ
Február 10., szombat
Kisvárda–Puskás Akadémia 02
MTK Budapest–Fehérvár FC 0–2 
Debreceni VSC–Ferencvárosi TC 1–2 
Február 11., vasárnap
Paksi FC–Kecskeméti TE 1–0 
Diósgyőri VTK–Újpest FC 1–2 
ZTE–Mezőkövesd 1–1

21. FORDULÓ
Február 16., péntek
Paks–ZTE 3–4
Február 17., szombat
13.00: Kecskemét–Újpest (Tv: M4 Sport)
15.30: Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport+)
Február 18., vasárnap
15.00: Fehérvár–DVSC (Tv: M4 Sport)
17.30: Puskás Akadémia–MTK (Tv: M4 Sport)
FTC–DVTK – elhalasztva

 

22. FORDULÓ
Február 23., péntek
20.00: MTK–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
Február 24., szombat
12.30: ZTE–Kecskemét (Tv: M4 Sport)
15.00: DVTK–Fehérvár (Tv: M4 Sport)
17.30: DVSC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
Február 25., vasárnap
15.00: Kisvárda–Paks (Tv: M4 Sport)
17.30: Újpest–FTC (Tv: M4 Sport)

 

23. FORDULÓ
Március 2., szombat
12.30: DVSC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+)
14.30: Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport+)
18.45: DVTK–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)

Március 3., vasárnap
14.00: MTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
16.30: Ferencvárosi TC–Kecskemét (Tv: M4 Sport)
19.00: Újpest–Fehérvár FC

 

24. FORDULÓ
Március 8., péntek
20.00: Puskás Akadémia–Újpest (Tv: M4 Sport)

Március 9., szombat
12.45: Mezőkövesd–DVTK (Tv: M4 Sport) 
15.15: Kecskemét–Kisvárda (Tv: M4 Sport+)

Március 10., vasárnap
13.00: Paksi FC–DVSC (Tv: M4 Sport)
15.30: Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
20.00: Zalaegerszegi TE FC–MTK (Tv: M4 Sport)

 

25. FORDULÓ
Március 16., szombat
13.00: Újpest–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
15.30: DVTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
17.45: Kecskemét–Fehérvár (Tv: M4 Sport+)

Március 17., vasárnap
12.30: DVSC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
14.45: Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.30: MTK–Kisvárda (Tv: M4 Sport+)

 

26. FORDULÓ
Március 30., szombat
MTK Budapest–Kecskemét
Kisvárda–Debreceni VSC
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK
Paks–Újpest
Mezőkövesd–Ferencváros
Puskás Akadémia–Fehérvár

 

27. FORDULÓ
Április 6., szombat
Ferencváros–Paks
Újpest–Zalaegerszegi TE FC
Diósgyőri VTK–Kisvárda
Debreceni VSC–MTK
Fehérvár–Mezőkövesd
Kecskemét–Puskás Akadémia

 

28. FORDULÓ
Április 13., szombat
Debreceni VSC–Kecskemét
MTK Budapest–Diósgyőri VTK
Kisvárda–Újpest
Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros
Paks–Fehérvár
Mezőkövesd–Puskás Akadémia

 

29. FORDULÓ
Április 20., szombat
Ferencváros–Kisvárda
Újpest–MTK Budapest
Diósgyőri VTK–Debreceni VSC
Puskás Akadémia–Paks
Fehérvár–Zalaegerszegi TE FC
Kecskemét–Mezőkövesd

 

30. FORDULÓ
Április 27., szombat
Diósgyőri VTK–Kecskemét
Debreceni VSC–Újpest
MTK Budapest–Ferencváros
Kisvárda–Fehérvár
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia
Paks–Mezőkövesd

 

31. FORDULÓ
Május 4., szombat
Ferencváros–Debreceni VSC
Újpest–Diósgyőri VTK
Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC
Puskás Akadémia–Kisvárda
Fehérvár–MTK Budapest
Kecskemét–Paks

 

32. FORDULÓ
Május 11., szombat
Újpest–Kecskemét
Diósgyőri VTK–Ferencváros
Debreceni VSC–Fehérvár
MTK Budapest–Puskás Akadémia
Kisvárda–Mezőkövesd
Zalaegerszegi TE FC–Paks

 

33. FORDULÓ
Május 18., szombat
Ferencváros–Újpest
Paks–Kisvárda
Mezőkövesd–MTK Budapest
Puskás Akadémia–Debreceni VSC
Fehérvár–Diósgyőri VTK
Kecskemét–Zalaegerszegi TE FC

 

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint kerül meghatározásra:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken szerzett több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
7. sorsolás.

 
 
2023.10.01. 16:09
 
Vissza    Nyomtatás