Tabella
 
1. Honvéd 15  32
2. Vasas
15
 29
3. Kecskemét 15  27
4. Csákvár 15  27
5. Mezőkövesd 15  25
6. Karcag 15  24
7. Szeged 15  23
8. Tiszakécske 15  20
9. Ajka 15
 19

10.

Kozármisleny 15  18
11. VIDEOTON 15  15

12.

BVSC

15

 14

13. Budafok 15  14
14. Soroksár 15  13
15. Szentlőrinc 15  13
16. Békéscsaba 15  12
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Legények a gáton
"Erőnléti edzés" homokzsákokkal 
 
 Mint ismert, tegnapi cikkünkben olvasható volt, hogy felajánlotta a Videoton Baráti Kör Egyesület a segítségét a Védelmi Bizottság elnökének és a Városgondnokságnak a rendkívüli árvízhelyzetre való tekintettel. Kedd késő délután folyamán már lakóházakat veszélyeztetett az ár, így akkor érkezett a hívó szó, amikor a VBKE éppen edzéshez készülődött a Sóstói Stadionban. Amíg egyikünk a környékbeli áruházakban gumicsizmákra vadászott, addig a többiekkel a víz által fenyegetett területre siettünk. Így történhetett, hogy a Kertész utcában stoplis fiatalok sokasága jelent meg edzőfelszerelésben. A csizmák száma alapján (10 pár) be is osztottuk a munkálatokat, az első két órában leginkább az ifisták töltötték és cipelték a homokzsákokat a Városgondnokság embereinek segítségével, míg a "váltással" azok a felnőtt játékosok érkeztek a későbbiek során, akiknek "nincs másnap iskolapad" vagy a katedra másik oldalán állnak.
Így történhetett, hogy labdás foglalkozás helyett, erőnléti edzésre került sor, homokzsák cipeléssel.
Amennyiben a helyzet indokolja és szükség lesz ránk, készenlétben állunk és kérjük kedves olvasóinkat, aki úgy érzi, hogy tudna segíteni szükség esetén, e-mailben jelezze telefonszámának megadásával (info@vbke.hu).
A teljesség igénye nélkül szeretnénk megköszönni a segítséget alábbi labdarúgóinknak:
Elek Gergely, Penczer Zsolt, Erdős Gábor, Joó Gergő, Magyar Bálint, Rétfalvi Péter, Szebek Dénes, Heresznyei Zoltán, Vid Péter, Juhász László, Szili Csaba, Kupeczik Krisztián.
 
 
 
 
 
2010.05.19. 09:59
 
Vissza    Nyomtatás